Senior

Dotykový panel pro domovy seniorů

Infocentrum pro domovy seniorů

 

V ÁMOS vision víme, že někteří senioři nemají chytrý mobil, tablet, či počítač, na kterém si mohou najít informace a novinky v domově a pokud mají, velikost textů a ikon je velmi malá. Proto jsme přišli s nápadem moderních dotykových panelů ÁMOS vision Senior.

Panely jsou primárně určeny pro seniory v domovech. Přináší snadnější komunikaci, užitečný obsah, informace o pořádaných akcích a také informace pro návštěvníky. Interaktivní část se zaměřuje na jemnou motoriku, trénink paměti a rozvoj kognitivních funkcí, dosupné jsou zprávy, počasí, jídelníčky a mnoho dalších funkcí. 

Panely jsou užitečné také pro vedení domovů v roli interního informačního centra, digitální nástěnky. Obsah panelů je možné vzdáleně spravovat díky jednoduché webové aplikaci a lze tak sdílet důležité informace, dokumenty, pozvánky. 

Praktický je panel také pro návštěvníky, kteří snadno naleznou pokoj a patro, kde se nachází jejich příbuzný nebo kamarád, případně kontakt na službu a mohou se též podívat na fotografie z pořádaných akcí.Co panel ÁMOS vision Senior přináší?

Chytrou dotykovou technologii

Moderní formu komunikace

Užitečný obsah pro seniory v interaktivní formě 

Využití pro vlastní akce a novinky

Praktické informace pro návštěvníkyZákladní plocha panelu  

 

Interaktivní funkce 

Dotykový panel ÁMOS

Rám panelu o velikosti 150x72 cm je vyroben z pevné oceli.
Displej o úhlopříčce 50" chrání bezpečnostní sklo a speciální dotyková fólie.
Zobrazovaný obsah je velmi dobře čitelný.
Ovládání panelu je intuitivní a jednoduché.​​​​​


Zaměření obsahu

Obsah připravujeme ve spolupráci s vedením domovů pro seniory a s partnery, kteří se věnují této věkové skupině. Jde o kombinaci praktických a užitečných informací z vašeho domova pro seniory s prevencí, osvětou, zajímavostmi a novinkami z ČR i ze světa.

 

Ukázky videospotů

Šmejdi

Pitný režim