Dotyková nástěnka pro všechny generace

Dotykový panel ÁMOS s unikátním vzdělávacím a osvětovým obsahem. Usnadňuje komunikaci. Vstupte do světa 21. století, ve kterém vám moderní technologie pomáhá zjednodušit vaši práci a sdílení informací.


ÁMOSka V JEDNÉ MINUTĚ

 

DĚKUJEME PARTNERŮM ZA PODPORU

 

 

CO ÁMOSka UMÍ?

MÁ DOKONALÝ PŘEHLED

ÁMOSka na jedno kliknutí zobrazí všechny vaše důležité informace. Jídelníčky, rozvrhy, služby, akce i novinky. A pokud u vás stala mimořádná událost, otevíráte nový kroužek, pořádáte zajímavé kurzy, nebo chcete ukázat fotografie z vaší akce, ÁMOSka vše rychle zobrazí na velkoplošné dotykové obrazovce.

Více o všech funkcích

 

JE SRDCEM VAŠÍ ORGANIZACE

Moderní a vizuálně atraktivní srdce vaší školy či domova. Kvalitní zpracování, ocelové tělo, bezpečnostní sklo a špičkový design zpestří každý interiér. Vaši ÁMOSku mohou krásně ​​​​doplnit také designové podkladové desky. 

Více o deskách

 


SOUČÁSTÍ JE UNIKÁTNÍ VZDĚLÁVACÍ OBSAH A OSVĚTA 

S našimi partnery připravujeme zajímavý a inspirativní obsah. Součástí jsou videa zaměřená na vzdělávání a osvětu. Věnujeme se duševnímu zdraví, ekologii, bezpečí na internetu, dopravní výchově, posilujeme znalosti z různých oblastí, představujeme zajímavá mista v Čechách i ve světě.

Více o obsahu

 

JE ZÁBAVNÝM PRŮVODCEM

ÁMOSka sdílí obsah zábavnou interaktivní formou, která je uživatelům velmi blízká. Pestré kvízy, testy, počasí, 3D prohlídky, soutěže, tipy na koníčky, aktivizační hry, zprávy, tipy na vzdělávání i seberozvoj. To vše a mnohem víc mají všichni dostupné na jednom místě.

Více o obsahu v dotykové zóně

 

SDÍLÍ JEDNODUCHOST

Jeho ovládání je intuitivní a uživatelsky příjemné. Veškeré informace a soubory vložíte do ÁMOSky z vašeho počítače díky webové aplikaci a to během několika vteřin.

Více o všech užitečných funkcí

 

 

 

 

​​1. Prostor pro logo vaší organizace.
 

2. Automaticky aktualizovaný čas, datum, svátky a počasí.
 

3. Zóna pro vysílání osvětových videí a vzdělávacích seriálů. Obsah pravidelně aktualizujeme.
 

4. Prostor pro váš obsah. V této zóně můžete prezentovat vaše akce, novinky, pozvánky, aktuality, fotografie, úspěchy v soutěžích. 
 

5. Dotyková zóna, ve které na jeden klik zobrazíte všechny potřebné informace. Rozvrhy, jídelníčky,služby, fotogalerie, aktuality.
 

Více o zóně a funkcích panelu najdete zde

 

Reference


Mgr. Dagmar Kolářová – ředitelka, 2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova
Mgr. Dagmar Kolářová – ředitelka, 2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova
ÁMOSka předčila naše očekávání. Díky intuitivnímu ovládání a zajímavému obsahu, který se pravidelně obměňuje, si panel všichni velmi rychle oblíbili. Brzy se ukázalo, že jeden panel je pro naši školu nedostačující, tak jsme bez váhání pořídili druhý.
PhDr. Eva Kunátová Holečková, MBA – ředitelka, Domov pro seniory Heřmanův Městec
PhDr. Eva Kunátová Holečková, MBA – ředitelka, Domov pro seniory Heřmanův Městec
Děkujeme společnosti ÁMOS za velmi přínosnou technologii, která slouží našim seniorům k informovanosti o dění v našem domově a stejně tak i ke snadnému přístupu k novinkám a dalším informacím rozšiřujícím jejich všeobecné znalosti.
Základní škola Trávníčkova, FZŠ Pedagogické fakulty UK, Praha
Základní škola Trávníčkova, FZŠ Pedagogické fakulty UK, Praha
Nejfrekventovanějším místem naší školy je již 500 dní interaktivní panel ÁMOS Vision. Dotyková obrazovka ve spojení se školním informačním systémem poskytuje všem okamžitý přístup nejen k aktuálním rozvrhům školy, suplování, plánu akcí a jídelníčku.
Domov pro seniory Chodov, Praha
Domov pro seniory Chodov, Praha
Dotykovou nástěnku ÁMOS si klienti domova rychle oblíbili a často ji využívají k získání informací a zpráv nejen o dění v DS Chodov. Rádi si zahrají interaktivní hry, čtou si zprávy nebo novinky ze světa – sami nebo spolu s aktivizačními pracovníky.

Chcete navštívit školu, která využívá panel ÁMOS vision ve vašem kraji? Klikněte na referenční školy.

Ukázky realizací

 

 

Chcete vlastní digitální infocentrum pro vaši školu? Neváhejte a obraťte se na nás. 
Zavolejte 724 70 50 60