Inspirace ve vzdělávání
Škola hrou v praxi
ŠKOLA NA DOTEK

-

INFOCENTRUM MODERNÍ ŠKOLY

Vytvořte si vlastní informační centrum. Portál ÁMOS přináší digitalizaci do praxe a umožňuje snadno a rychle předávat všechny důležité informace od vedení školy žákům, učitelům i návštěvníkům školy. Aktuality, kalendář akcí, pozvánky, rozvrhy a suplování, školní řád i plánek školy. Vše přehledně, rychle a na jednom místě. Více o funkcích najdete zde.

Proč si Ámosky pořídilo již 330 škol? 
"ÁMOS nabízí mimo integraci školních systémů také řadu zábavných aktivit a možnost vyhledání potřebných informací a objevování nových poznatků. Trendy design zároveň obohacuje interiér školy. Není divu, že se před panelem stále střídají skupinky žáků!
Mgr. Hana Váchová, ředitelka ZŠ a MŠ Mladá Vožice"

Podívejte se na reference od ředitelů, kteří školní infocentrum využívají.
 

 


 

PROPOJENÍ NA ŠKOLNÍ SYSTÉMY

Cílem je přinášet školám užitek a usnadnit práci. Proto je ÁMOS napojen na školní informační systémy. Rozvrhy, suplování, plán akcí, jídelníčky mají žáci vždy aktuální. Bleskově se dozví všechny potřebné informace i co bude dobrého k obědu.

 

JEDNODUCHÁ A RYCHLÁ SPRÁVA OBSAHU

Dokumenty, obrázky, fotografie, videa i web školy. To vše zobrazíte na portálu ÁMOS. Obsah řídíte pomocí webové aplikace z vašeho počítače.Počet licencí pro správu obsahu portálu není omezen.

Více o funkcích

 

PREVENCE A OSVĚTA PO CELÝ ROK

Obsah je zaměřen na prevenci a osvětu. Žáci se tak dozví jak poskytnout první pomoc, na co dát pozor v dopravě, nebo jak se bezpečně chovat na internetu. Videa jsou tvořena ve spolupráci s partnery a odbornými garanty.

Součástí vysílání jsou také novinky z domova i ze světa, aktuality ze školství díky spolupráci s Národním pedagogickým institutem a redakcí Řízení školy on-line a aktuální počasí.
 

 

PARTNEŘI A ODBORNÍ GARANTI ÁMOS vision

 

PESTRÝ OBSAH PRO MLÁDEŽ

Portál ÁMOS přináší studentům desítky dalších praktických funkcí a možností. K dispozici jsou jízdní řády, předpověď počasí. Studenti si mohou najít stáž, praxi, nebo brigádu. Vyzkoušet své znalosti díky vzdělávacím kvízům. Zapojit se mohou také do školní redakce ÁMOS NEWS a začít psát články pro více než 170 000 žáků. Pro případy osobních problémů jsme s preventisty vypracovali PORADNU se seznamem kontaktů, ve které snadno vyhledají odbornou pomoc. Připravené je také tlačítko NOVINKY A INSPIRACE se zajímavostmi a inspirací pro volný čas.

A nezapomněli jsme ani na učitele. Pod tlačítkem PRO UČITELE přinášíme aktuality ze školství, zajímavé zdroje pro výuku a další užitečné informace. 

 

PŘIPOJTE SE K POKROKOVÝM ŠKOLÁM

Portál ÁMOS využívá 330 základních a středních škol po celé České republice. Seznam najdete zde. Budeme rádi, pokud se rozhodnete pro inovaci do vaší školy i vy.

 

DESIGNOVÉ DESKY PRO JEŠTĚ LEPŠÍ DOJEM

Designové desky jsou velmi oblíbené. Krásně oživí interiér vaší školy. A kdybyste si přeci jen nevybrali z našeho katalogu, rádi vám vyrobíme desku s motivem dle vašeho výběru i s logem vaší školy.


 

VYBERTE SI Z NOVÝCH BAREV RÁMŮ

Panel můžete mít ve vlastním designu. Kromě elegantní vesmírné šedé si můžete vybrat z několika dalších krásných pastelových barev.

 

 

KVALITA A BEZPEČNOST PŘEDEVŠÍM

Rám dotykového panelu ÁMOS je vyroben z pevné oceli. Displej o úhlopříčce 50" chrání bezpečnostní sklo s vysokým stupněm ochrany IK08 a speciální dotyková folie. Počítač je vybaven rychlým SSD diskem. Zkrátka na kvalitě a bezpečnosti jsme nešetřili.


SE VŠÍM RÁDI PORADÍME  

Každý den je pro vás k dispozici naše zákaznické centrum a servisní podpora. Se vším vám poradí, pomůže nastavit potřebné funkce, co bude třeba ochotně vysvětlí. 

 

Reference


Mgr. Eva Smažíková, ředitelka ZŠ a MŠ Ohradní
Mgr. Eva Smažíková, ředitelka ZŠ a MŠ Ohradní
Díky skvělé spolupráci se společností Ámos Vision jsme získali moderní interaktivní prvek, který se stal nedílnou součástí naší moderní školy.
Mgr. Alena Horáková, ředitelka ZŠ Ostrožská Nová Ves
Mgr. Alena Horáková, ředitelka ZŠ Ostrožská Nová Ves
Jsme velmi spokojeni nejen se samotným zařízením, které žáci začali využívat okamžitě. Způsob ovládání je velmi intuitivní, pro žáky je to nástroj, který dobře znají a rádi s ním pracují.
Ing. Jaromír Šmíd, metodik ICT a správce nástěnky ZŠ a MŠ Msgre B. Staška Domažlice
Ing. Jaromír Šmíd, metodik ICT a správce nástěnky ZŠ a MŠ Msgre B. Staška Domažlice
S nástěnkou Ámos Vision jsme opravdu velmi spokojeni a v současnosti řešíme pořízení ještě jedné pro vyučující. Nástěnka je každou přestávku obležena žáky, kteří využívají její funkce a je velkou pomocí i pro vyučující.
Mgr. Stanislav Hakl, ředitel ZŠ Rudolfa Koblice, Kadaň
Mgr. Stanislav Hakl, ředitel ZŠ Rudolfa Koblice, Kadaň
Oceňujeme propojení na informační systém školy. Rozvrhy, suplování, jídelníčky jsou k dispozici na pár kliknutí. Pěkný design. Kvitujeme obsah preventivního charakteru, Možnost nahrávat vlastní obsah. Pozitivní zpětná vazba od zřizovatele.

Chcete navštívit školu, která využívá panel ÁMOS vision ve vašem kraji? Klikněte na referenční školy.

Ukázky realizacíSLUŽBY A SERVIS


Současně s moderním portálem získáte kompletní služby, servis a zákaznickou podporu. O vše se postaráme, na to se můžete spolehnout. 

DOPRAVA A MONTÁŽ  Informační dotykový panel ÁMOS vám dovezeme, odborně nainstalujeme a systém nastavíme přesně podle vašich potřeb.

PODPORA A SERVISNÍ LINKA  Naše zákaznická linka je vám k dispozici. Operátor vám ochotně poradí a nastaví vše, jak budete potřebovat a poradí jak ovládat webovou aplikaci pro správu obsahu.

PRAVIDELNÁ AKTUALIZACE OBSAHU  Obsah vysílání a dotykovou zónu pravidelně aktualizujeme.
Školy mohou vkládat vlastní obsah kdykoliv podle svých potřeb.

NASTAVENÍ PROVOZU PANELU  Nastavíme automatické zapnutí a vypnutí informačního panelu podle vašeho rozvrhu.
V průběhu provozu lze tyto časy upravit.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA  Na systém ÁMOS vision poskytujeme prodlouženou záruku 36 měsíců.​​

 

 

Chcete vlastní digitální infocentrum pro vaši školu? Neváhejte a obraťte se na nás. 
Zavolejte 724 70 50 60