ŠKOLA NA DOTEK

-

INFOCENTRUM MODERNÍ ŠKOLY

Vytvořte si vlastní informační centrum. Portál ÁMOS přináší digitalizaci do praxe a umožňuje snadno a rychle předávat všechny důležité informace od vedení školy žákům, učitelům i návštěvníkům školy. Aktuality, kalendář akcí, pozvánky, rozvrhy a suplování, školní řád i plánek školy. Vše přehledně, rychle a na jednom místě.

Více o funkcích

 


 

PROPOJENÍ NA ŠKOLNÍ SYSTÉMY

Cílem je přinášet školám užitek a usnadnit práci. Proto je ÁMOS napojen na školní informační systémy. Rozvrhy, suplování, plán akcí, jídelníčky mají žáci vždy aktuální. Bleskově se dozví všechny potřebné informace i co bude dobrého k obědu.

 

JEDNODUCHÁ SPRÁVA OBSAHU

Dokumenty, obrázky, fotografie, videa i web školy. To vše zobrazíte na portálu ÁMOS. Obsah řídíte pomocí webové aplikace z vašeho počítače. Počet licencí pro správu obsahu portálu není omezen.

Více o funkcích

 

PREVENCE A OSVĚTA NA CELÝ ROK

Obsah je zaměřen na prevenci a osvětu. Žáci se tak dozví jak poskytnout první pomoc, na co dát pozor v dopravě, nebo jak se bezpečně chovat na internetu. Videa jsou tvořena ve spolupráci s partnery a odbornými garanty.

Součástí vysílání jsou také novinky z domova i ze světa, aktuality ze školství díky spolupráci s Národním pedagogickým institutem a redakcí Řízení školy on-line a aktuální počasí.
 

 

 

 

KVALITA A BEZPEČNOST PŘEDEVŠÍM

Rám dotykového panelu ÁMOS je vyroben z pevné oceli. Displej o úhlopříčce 50" chrání bezpečnostní sklo s vysokým stupněm ochrany IK08 a speciální dotyková folie. Počítač je vybaven rychlým *SSD diskem. Zkrátka na kvalitě a bezpečnosti jsme nešetřili.

*SSD – Solid-state drive je v informatice zařízení pro čistě elektronické ukládání dat. ​​​​Je nástupcem magnetických pevných disků a na rozdíl od nich neobsahuje pohyblivé mechanické části. Proto je jeho výhodou odolnost vůči otřesům, změnám tlaku, nehlučnost, nižší spotřeba elektrické energie a hlavně vyšší přenosová rychlost.


 

ŠETŘETE ČAS, PAPÍR I PŘIPÍNÁČKY

ÁMOS šetří váš čas a také stohy papírů, které za rok vytisknete na klasické nástěnky. To už nemusíte. Veškeré dokumenty zobrazíte na dotykové nástěnce ÁMOS. Vše bude žákům i učitelům dostupné na pouhý dotek.

 

PESTRÝ OBSAH PRO MLÁDEŽ

Portál ÁMOS přináší studentům desítky dalších praktických funkcí a možností. K dispozici jsou jízdní řády, předpověď počasí. Studenti si mohou najít stáž, praxi, nebo brigádu. Vyzkoušet své znalosti díky vzdělávacím kvízům. Zapojit se mohou také do školní redakce ÁMOS NEWS a začít psát články pro více než 100 000 žáků. Pro případy osobních problémů jsme s preventisty vypracovali PORADNU se seznamem kontaktů, ve které snadno vyhledají odbornou pomoc. Připravené je také tlačítko NOVINKY A INSPIRACE se zajímavostmi a inspirací pro volný čas.

A nezapomněli jsme ani na učitele. Pod tlačítkem PRO UČITELE přinášíme aktuality ze školství, zajímavé zdroje pro výuku a další užitečné informace. 

 

VYBERTE SI Z NOVÝCH BAREV

Letošní rok přicházíme s novinkou – barevné rámy. Kromě elegantní vesmírné šedé si můžete dotykovou nástěnku ÁMOS vybrat v několika dalších krásných pastelových barvách.

 

 

DESIGNOVÉ DESKY PRO JEŠTĚ LEPŠÍ DOJEM

Designové desky jsou velmi oblíbené. Krásně oživí každý interiér. A kdybyste si přeci jen nevybrali z našeho katalogu, rádi vám vyrobíme desku s motivem dle všeho výběru.

 

SE VŠÍM RÁDI PORADÍME  

Každý den je pro vás zajištěna zákaznická podpora. Se vším poradí, pomůže nastavit potřebné funkce, co bude třeba ochotně vysvětlí. 

 

 

PŘIPOJTE SE K POKROKOVÝM ŠKOLÁM

Portál ÁMOS využívá 241 základních a středních škol po celé České republice. Seznam najdete zde. Budeme rádi, pokud se rozhodnete pro inovaci do vaší školy i vy.

 

 

Reference


Lenka Hečková, Česká odborná společnost pro inkluzivní vzdělávání
Lenka Hečková, Česká odborná společnost pro inkluzivní vzdělávání
ČOSIV usiluje o rovné příležitosti ve vzdělávání a maximální rozvoj vzdělávacího potenciálu každého dítěte. Ve spolupráci s Amos přinášíme do škol témata související s duševním zdravím, wellbeingem, lidskými právy a společným vzděláváním.
Mgr. Bc. Vladimíra Šimáčková, ředitelka ZŠ a MŠ Praha 5-Zličín
Mgr. Bc. Vladimíra Šimáčková, ředitelka ZŠ a MŠ Praha 5-Zličín
K tomu, že je naše nově postavená škola hodna 21. století, určitě přispívají i dva panely Ámos. Většinou je kolem nich shluk dětí - vyhledávají si rozvrhy, suplování a sledují videa. Děkujeme firmě ÁMOS vision a rozhodně doporučujeme do každé školy!
Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost
Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost
ÁMOS vision je výborným partnerem a poskytuje nám cenný prostor pro prezentaci našich vzdělávacích materiálů a osvětových kampaní na celostátní úrovni. Děkujeme, že svým otevřeným přístupem přispíváte k bezpečnějšímu internetu pro děti a mládež.
Záštita BESIP pro dopravní výchovu
Záštita BESIP pro dopravní výchovu
ÁMOS vision získal záštitu nad projektem Dopravní výchova pro rok 2021 od BESIPu, hlavního koordinačního subjektu bezpečnosti silničního provozu v Česku.

Chcete navštívit školu, která využívá panel ÁMOS vision ve vašem kraji? Klikněte na referenční školy.

Ukázky realizacíSLUŽBY A SERVIS


Současně s moderním portálem získáte kompletní služby, servis a zákaznickou podporu. O vše se postaráme, na to se můžete spolehnout. 

DOPRAVA A MONTÁŽ  Informační dotykový panel ÁMOS vám dovezeme, odborně nainstalujeme a systém nastavíme přesně podle vašich potřeb.

PODPORA A SERVISNÍ LINKA  Naše zákaznická linka je vám k dispozici. Operátor vám ochotně poradí a nastaví vše, jak budete potřebovat a poradí jak ovládat webovou aplikaci pro správu obsahu.

PRAVIDELNÁ AKTUALIZACE OBSAHU  Obsah vysílání a dotykovou zónu pravidelně aktualizujeme.
Školy mohou vkládat vlastní obsah kdykoliv podle svých potřeb.

NASTAVENÍ PROVOZU PANELU  Nastavíme automatické zapnutí a vypnutí informačního panelu podle vašeho rozvrhu.
V průběhu provozu lze tyto časy upravit.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA  Na systém ÁMOS vision poskytujeme prodlouženou záruku 36 měsíců.​​

 

 

Chcete vlastní digitální infocentrum pro vaši školu? Neváhejte a obraťte se na nás. 
Zavolejte 724 70 50 60