Inovujte komunikaci
zobrazit

Dotykový panel ÁMOS posouvá komunikaci na novou úroveň. Vstupte do světa 21. století, kdy vám technologie pomáhá ulehčit vaši práci, zrychlit sdílení informací, šetřit tisk a spotřebu papíru.

Žáci okamžitě zjistí aktuální informace

Denní rozvrhy, suplování na nejbližší hodinu, jídelníček, školní akce a soutěže, fotografie z nedávného výletu, školní řád.
A je toho mnohem víc, co můžete snadno sdílet na jednom místě, atraktivním způsobem pro vaše žáky.

Obsah přizpůsobený seniorům

Služby vašeho domova, plán akcí, program kulturního centra, ordinační hodiny, jídelníčky, fotogalerie, počasí, 3D prohlídky, zprávy, aktivizační hry.
Usnadněte si práci. Díky panelúm ÁMOS budete mít pro klienty i návštěvníky vždy aktuální informace.

ÁMOS V JEDNÉ MINUTĚ

 

CO ÁMOS UMÍ?

MÁ DOKONALÝ PŘEHLED

ÁMOS žákům na jedno kliknutí zobrazí rozvrhy, suplování, plán akcí a jídelníčky z vašeho školního informačního systému.
A pokud se u vás stala mimořádná situace, otevíráte nový kroužek, pořádáte mimoškolní aktivity nebo jenom chcete žákům ukázat fotografie ze školního výletu, tak ÁMOS vše rychle žákům zobrazí na velkoplošné dotykové obrazovce.

Více o všech funkcích

 

JE SRDCEM ŠKOLY

Moderní a vizuálně atraktivní, technologické srdce školy. Kvalitní zpracování, ocelové tělo, bezpečnostní sklo a špičkový design zpestří interiér vaší školy. Vašeho ÁMOSe mohou vizuálně ​​​​doplnit také designové podkladové desky. 

Více o deskách

 

PŘEHRÁVÁ OSVĚTOVÁ
A VZDĚLÁVACÍ VIDEA

S našimi partnery připravujeme pro žáky informativní a osvětová videa na téma zdraví, globalizace, vzdělávání a technologie, informační a finanční gramotnost. Máte tak jistotu, že se vaši žáci dozvědí něco nového a zajímavého i během přestávky. 

Více o obsahu

 

JE ZÁBAVNÝM PRŮVODCEM

ÁMOS představuje zajímavým a zábavným
způsobem obsah interaktivní formou, která je žákům velmi blízká. Kvízy, webové stránky, soutěže, tipy na vzdělávání a seberozvoj. To vše a mnohem víc mají dostupné na jednom místě.

Více o obsahu v dotykové zóně

 

SDÍLÍ JEDNODUCHOST

Jeho ovládání je intuitivní a uživatelsky příjemné. Veškeré informace a soubory vložíte do ÁMOSe z vašeho počítače díky webové aplikaci a to během několika vteřin.

Více o všech užitečných funkcí

 

 

 

 

​​1. Prostor pro logo vaší školy.
 

2. Automaticky aktualizovaný čas, datum, svátky a počasí.
 

3. Zóna pro vysílání osvětových videí a vzdělávacích seriálů. Obsah pravidelně aktualizujeme.
 

4. Prostor pro obsah vaší školy. V této zóně můžete prezentovat vaše akce, pozvánky, aktuality, fotografie, úspěchy v soutěžích i tvorbu žáků. 
 

5. Dotyková zóna, ve které si žáci mohou na jeden klik zobrazit rozvrh hodin, jídelníček, vzdělávací aplikace nebo obsah, který pro ně připravíte pod tlačítkem Ze školy. Více o dotykové zóně a funkcích panelu najdete zde

 

Reference


Mgr. Jitka Mejcharová, ředitelka 4.základní škola Plzeň
Mgr. Jitka Mejcharová, ředitelka 4.základní škola Plzeň
Vyhledávání informací se pro žáky stalo běžné a oblíbené. Nejvíce se zajímají o oblast rozvrhů, suplování, jídelníček školní kuchyně a informace na školním webu. Velice užitečná je i nabídka odborné osvěty a prevence.
Mgr. Eva Smažíková, ředitelka ZŠ a MŠ Ohradní
Mgr. Eva Smažíková, ředitelka ZŠ a MŠ Ohradní
Díky skvělé spolupráci se společností Ámos Vision jsme získali moderní interaktivní prvek, který se stal nedílnou součástí naší moderní školy.
Mgr. Alena Horáková, ředitelka ZŠ Ostrožská Nová Ves
Mgr. Alena Horáková, ředitelka ZŠ Ostrožská Nová Ves
Jsme velmi spokojeni nejen se samotným zařízením, které žáci začali využívat okamžitě. Způsob ovládání je velmi intuitivní, pro žáky je to nástroj, který dobře znají a rádi s ním pracují.
Ing. Jaromír Šmíd, metodik ICT a správce nástěnky ZŠ a MŠ Msgre B. Staška Domažlice
Ing. Jaromír Šmíd, metodik ICT a správce nástěnky ZŠ a MŠ Msgre B. Staška Domažlice
S nástěnkou Ámos Vision jsme opravdu velmi spokojeni a v současnosti řešíme pořízení ještě jedné pro vyučující. Nástěnka je každou přestávku obležena žáky, kteří využívají její funkce a je velkou pomocí i pro vyučující.

Chcete navštívit školu, která využívá panel ÁMOS vision ve vašem kraji? Klikněte na referenční školy.

Ukázky realizací

 

 

Chcete vlastní digitální infocentrum pro vaši školu? Neváhejte a obraťte se na nás. 
Zavolejte 724 70 50 60

 

https://www.high-endrolex.com/11