ŠKOLA NA DOTEK

-

INFOCENTRUM MODERNÍ ŠKOLY

Vytvořte si vlastní informační centrum. Portál ÁMOS přináší digitalizaci do praxe a umožňuje snadno a rychle předávat všechny důležité informace od vedení školy žákům, učitelům i návštěvníkům školy. Aktuality, kalendář akcí, pozvánky, rozvrhy a suplování, školní řád i plánek školy. Vše přehledně, rychle a na jednom místě.

Více o funkcích

 


 

PROPOJENÍ NA ŠKOLNÍ SYSTÉMY

Cílem je přinášet školám užitek a usnadnit práci. Proto je ÁMOS napojen na školní informační systémy. Rozvrhy, suplování, plán akcí, jídelníčky mají žáci vždy aktuální. Bleskově se dozví všechny potřebné informace i co bude dobrého k obědu.

 

JEDNODUCHÁ SPRÁVA OBSAHU

Dokumenty, obrázky, fotografie, videa i web školy. To vše zobrazíte na portálu ÁMOS. Obsah řídíte pomocí webové aplikace z vašeho počítače. Počet licencí pro správu obsahu portálu není omezen.

Více o funkcích

 

PREVENCE A OSVĚTA NA CELÝ ROK

Obsah je zaměřen na prevenci a osvětu. Žáci se tak dozví jak poskytnout první pomoc, na co dát pozor v dopravě, nebo jak se bezpečně chovat na internetu. Videa jsou tvořena ve spolupráci s partnery a odbornými garanty.

Součástí vysílání jsou také novinky z domova i ze světa, aktuality ze školství díky spolupráci s Národním pedagogickým institutem a redakcí Řízení školy on-line a aktuální počasí.
 

 

 

 

KVALITA A BEZPEČNOST PŘEDEVŠÍM

Rám dotykového panelu ÁMOS je vyroben z pevné oceli. Displej o úhlopříčce 50" chrání bezpečnostní sklo s vysokým stupněm ochrany IK08 a speciální dotyková folie. Počítač je vybaven rychlým *SSD diskem. Zkrátka na kvalitě a bezpečnosti jsme nešetřili.

*SSD – Solid-state drive je v informatice zařízení pro čistě elektronické ukládání dat. ​​​​Je nástupcem magnetických pevných disků a na rozdíl od nich neobsahuje pohyblivé mechanické části. Proto je jeho výhodou odolnost vůči otřesům, změnám tlaku, nehlučnost, nižší spotřeba elektrické energie a hlavně vyšší přenosová rychlost.


 

ŠETŘETE ČAS, PAPÍR I PŘIPÍNÁČKY

ÁMOS šetří váš čas a také stohy papírů, které za rok vytisknete na klasické nástěnky. To už nemusíte. Veškeré dokumenty zobrazíte na dotykové nástěnce ÁMOS. Vše bude žákům i učitelům dostupné na pouhý dotek.

 

PESTRÝ OBSAH PRO MLÁDEŽ

Portál ÁMOS přináší studentům desítky dalších praktických funkcí a možností. K dispozici jsou jízdní řády, předpověď počasí. Studenti si mohou najít stáž, praxi, nebo brigádu. Vyzkoušet své znalosti díky vzdělávacím kvízům. Zapojit se mohou také do školní redakce ÁMOS NEWS a začít psát články pro více než 100 000 žáků. Pro případy osobních problémů jsme s preventisty vypracovali PORADNU se seznamem kontaktů, ve které snadno vyhledají odbornou pomoc. Připravené je také tlačítko NOVINKY A INSPIRACE se zajímavostmi a inspirací pro volný čas.

A nezapomněli jsme ani na učitele. Pod tlačítkem PRO UČITELE přinášíme aktuality ze školství, zajímavé zdroje pro výuku a další užitečné informace. 

 

VYBERTE SI Z NOVÝCH BAREV

Letošní rok přicházíme s novinkou – barevné rámy. Kromě elegantní vesmírné šedé si můžete dotykovou nástěnku ÁMOS vybrat v několika dalších krásných pastelových barvách.

 

 

DESIGNOVÉ DESKY PRO JEŠTĚ LEPŠÍ DOJEM

Designové desky jsou velmi oblíbené. Krásně oživí každý interiér. A kdybyste si přeci jen nevybrali z našeho katalogu, rádi vám vyrobíme desku s motivem dle všeho výběru.

 

SE VŠÍM RÁDI PORADÍME  

Každý den je pro vás zajištěna zákaznická podpora. Se vším poradí, pomůže nastavit potřebné funkce, co bude třeba ochotně vysvětlí. 

 

 

PŘIPOJTE SE K POKROKOVÝM ŠKOLÁM

Portál ÁMOS využívá téměř 200 základních a středních škol po celé České republice. Seznam najdete zde. Budeme rádi, pokud se rozhodnete pro inovaci do vaší školy i vy.

 

 

Reference


Ing. Veronika Mačáková, vedoucí oddělení marketingu  Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Ing. Veronika Mačáková, vedoucí oddělení marketingu Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Prevence a bezpečnost dětí je důležitou složkou zodpovědného přístupu k životnímu stylu. Jsme rádi, že můžeme ve spolupráci s Policií ČR a ÁMOS vision připravovat edukativní videa pro školáky a pomáhat jim tak hledat správnou cestu nejen ke zdraví.
Mgr. Jan Sedláček, DiS., odborný garant projektu U vody bez nehody
Mgr. Jan Sedláček, DiS., odborný garant projektu U vody bez nehody
Jako zdravotnický záchranář a také soudní znalec dobře vím, že zásadním krokem pro bezpečnost dětí je osvěta a prevence. V případě vodního prostředí to pak platí dvojnásob. Portál Ámos vision nám bezpochyby pomáhá zachránit nejeden dětský život.
Josef Dašek, vedoucí projektu DigiKoalice
Josef Dašek, vedoucí projektu DigiKoalice
Za DigiKoalici bychom rádi poděkovali společnosti Ámos vision za výbornou spolupráci v komunikaci a sdílení zajímavého obsahu v oblasti digitálního vzdělávání.
Lenka Hečková, Česká odborná společnost pro inkluzivní vzdělávání
Lenka Hečková, Česká odborná společnost pro inkluzivní vzdělávání
ČOSIV usiluje o rovné příležitosti ve vzdělávání a maximální rozvoj vzdělávacího potenciálu každého dítěte. Ve spolupráci s Amos přinášíme do škol témata související s duševním zdravím, wellbeingem, lidskými právy a společným vzděláváním.

Chcete navštívit školu, která využívá panel ÁMOS vision ve vašem kraji? Klikněte na referenční školy.

Ukázky realizacíSLUŽBY A SERVIS


Současně s moderním portálem získáte kompletní služby, servis a zákaznickou podporu. O vše se postaráme, na to se můžete spolehnout. 

DOPRAVA A MONTÁŽ  Informační dotykový panel ÁMOS vám dovezeme, odborně nainstalujeme a systém nastavíme přesně podle vašich potřeb.

PODPORA A SERVISNÍ LINKA  Naše zákaznická linka je vám k dispozici. Operátor vám ochotně poradí a nastaví vše, jak budete potřebovat a poradí jak ovládat webovou aplikaci pro správu obsahu.

PRAVIDELNÁ AKTUALIZACE OBSAHU  Obsah vysílání a dotykovou zónu pravidelně aktualizujeme.
Školy mohou vkládat vlastní obsah kdykoliv podle svých potřeb.

NASTAVENÍ PROVOZU PANELU  Nastavíme automatické zapnutí a vypnutí informačního panelu podle vašeho rozvrhu.
V průběhu provozu lze tyto časy upravit.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA  Na systém ÁMOS vision poskytujeme prodlouženou záruku 36 měsíců.​​

 

 

Chcete vlastní digitální infocentrum pro vaši školu? Neváhejte a obraťte se na nás. 
Zavolejte 724 70 50 60