Dotyková nástěnka pro všechny generace

Dotykový panel ÁMOS s unikátním vzdělávacím a osvětovým obsahem. Usnadňuje komunikaci. Vstupte do světa 21. století, ve kterém vám moderní technologie pomáhá zjednodušit vaši práci a sdílení informací.


ÁMOSka V JEDNÉ MINUTĚ

 

CO ÁMOSka UMÍ?

MÁ DOKONALÝ PŘEHLED

ÁMOSka na jedno kliknutí zobrazí všechny vaše důležité informace. Jídelníčky, rozvrhy, služby, akce i novinky. A pokud u vás stala mimořádná událost, otevíráte nový kroužek, pořádáte zajímavé kurzy, nebo chcete ukázat fotografie z vaší akce, ÁMOSka vše rychle zobrazí na velkoplošné dotykové obrazovce.

Více o všech funkcích

 

JE SRDCEM VAŠÍ ORGANIZACE

Moderní a vizuálně atraktivní srdce vaší školy či domova. Kvalitní zpracování, ocelové tělo, bezpečnostní sklo a špičkový design zpestří každý interiér. Vaši ÁMOSku mohou krásně ​​​​doplnit také designové podkladové desky. 

Více o deskách

 


SOUČÁSTÍ JE UNIKÁTNÍ VZDĚLÁVACÍ OBSAH A OSVĚTA 

S našimi partnery připravujeme zajímavý a inspirativní obsah. Součástí jsou videa zaměřená na vzdělávání a osvětu. Věnujeme se duševnímu zdraví, ekologii, bezpečí na internetu, dopravní výchově, posilujeme znalosti z různých oblastí, představujeme zajímavá mista v Čechách i ve světě  

Více o obsahu

 

JE ZÁBAVNÝM PRŮVODCEM

ÁMOSka sdílí obsah zábavnou interaktivní formou, která je uživatelům velmi blízká. Pestré kvízy, testy, počasí, 3D prohlídky, soutěže, tipy na koníčky, aktivizační hry, zprávy, tipy na vzdělávání i seberozvoj. To vše a mnohem víc mají všichni dostupné na jednom místě.

Více o obsahu v dotykové zóně

 

SDÍLÍ JEDNODUCHOST

Jeho ovládání je intuitivní a uživatelsky příjemné. Veškeré informace a soubory vložíte do ÁMOSky z vašeho počítače díky webové aplikaci a to během několika vteřin.

Více o všech užitečných funkcí

 

 

 

 

​​1. Prostor pro logo vaší organizace.
 

2. Automaticky aktualizovaný čas, datum, svátky a počasí.
 

3. Zóna pro vysílání osvětových videí a vzdělávacích seriálů. Obsah pravidelně aktualizujeme.
 

4. Prostor pro váš obsah. V této zóně můžete prezentovat vaše akce, novinky, pozvánky, aktuality, fotografie, úspěchy v soutěžích. 
 

5. Dotyková zóna, ve které na jeden klik zobrazíte všechny potřebné informace. Rozvrhy, jídelníčky,služby, fotogalerie, aktuality.
 

Více o zóně a funkcích panelu najdete zde

 

Reference


Mgr. Jitka Mejcharová, ředitelka 4.základní škola Plzeň
Mgr. Jitka Mejcharová, ředitelka 4.základní škola Plzeň
Vyhledávání informací se pro žáky stalo běžné a oblíbené. Nejvíce se zajímají o oblast rozvrhů, suplování, jídelníček školní kuchyně a informace na školním webu. Velice užitečná je i nabídka odborné osvěty a prevence.
Mgr. Eva Smažíková, ředitelka ZŠ a MŠ Ohradní
Mgr. Eva Smažíková, ředitelka ZŠ a MŠ Ohradní
Díky skvělé spolupráci se společností Ámos Vision jsme získali moderní interaktivní prvek, který se stal nedílnou součástí naší moderní školy.
Mgr. Alena Horáková, ředitelka ZŠ Ostrožská Nová Ves
Mgr. Alena Horáková, ředitelka ZŠ Ostrožská Nová Ves
Jsme velmi spokojeni nejen se samotným zařízením, které žáci začali využívat okamžitě. Způsob ovládání je velmi intuitivní, pro žáky je to nástroj, který dobře znají a rádi s ním pracují.
Ing. Jaromír Šmíd, metodik ICT a správce nástěnky ZŠ a MŠ Msgre B. Staška Domažlice
Ing. Jaromír Šmíd, metodik ICT a správce nástěnky ZŠ a MŠ Msgre B. Staška Domažlice
S nástěnkou Ámos Vision jsme opravdu velmi spokojeni a v současnosti řešíme pořízení ještě jedné pro vyučující. Nástěnka je každou přestávku obležena žáky, kteří využívají její funkce a je velkou pomocí i pro vyučující.

Chcete navštívit školu, která využívá panel ÁMOS vision ve vašem kraji? Klikněte na referenční školy.

Ukázky realizací

 

 

Chcete vlastní digitální infocentrum pro vaši školu? Neváhejte a obraťte se na nás. 
Zavolejte 724 70 50 60

 

https://www.high-endrolex.com/11