využijte jarní bonus ve výši 18.000 Kč
zobrazit
Infocentrum moderní školy

-

MODERNÍ DIGITÁLNÍ INFOCENTRUM   

Využívejte chytrou interaktivní technologii pro vlastní potřeby. Panel ÁMOS umožňuje snadno a rychle předávat všechny důležité informace od vedení školy žákům, učitelům i návštěvníkům. Aktuality, kalendář akcí, pozvánky, rozvrhy a suplování, jídelníčky, školní řád, galerie fotek, plán budovy. My se postaráme o další zajímavý a pestrý obsah. To vše přehledně na jednom místě. Více o funkcích pro školy a nyní i pro domovy seniorů

Máme rádi jaro:-) Proto jsme pro vás připravili atraktivní Jarní bonus, díky kterému můžete nyní Ámosku pořídit výhodněji.  
 

 

 

Proč si Ámosky pořídilo již 330 škol? 
"ÁMOS nabízí mimo integraci školních systémů také řadu zábavných aktivit a možnost vyhledání potřebných informací a objevování nových poznatků. Trendy design zároveň obohacuje interiér školy. Není divu, že se před panelem stále střídají skupinky žáků!
Mgr. Hana Váchová, ředitelka ZŠ a MŠ Mladá Vožice"

Podívejte se na reference od ředitelů, kteří školní infocentrum využívají.
 

 

ÁMOSKA, SRDCE VAŠÍ ŠKOLY

Cílem je přinášet školám užitek a usnadnit práci. Proto je ÁMOS napojen na školní informační systémy. Rozvrhy, suplování, plán akcí, jídelníčky mají žáci vždy aktuální. Bleskově se dozví všechny potřebné informace i co bude dobrého k obědu.
Mrkněte na krátké video.


 

PREVENCE A OSVĚTA PO CELÝ ROK

Obsah je zaměřen na prevenci a osvětu. Žáci se tak dozví jak poskytnout první pomoc, na co dát pozor v dopravě, nebo jak se bezpečně chovat na internetu. Videa jsou tvořena ve spolupráci s partnery a odbornými garanty.

Součástí vysílání jsou také novinky z domova i ze světa, aktuality ze školství díky spolupráci s Národním pedagogickým institutem a redakcí Řízení školy on-line a aktuální počasí.

 

 

KVALITA A BEZPEČNOST PŘEDEVŠÍM

Rám dotykového panelu ÁMOS je vyroben z pevné oceli. Displej o úhlopříčce 50" chrání bezpečnostní sklo s vysokým stupněm ochrany IK08 a speciální dotyková folie. Počítač je vybaven rychlým SSD diskem. Zkrátka na kvalitě a bezpečnosti jsme nešetřili.


SE VŠÍM RÁDI PORADÍME  

Každý den je pro vás k dispozici naše zákaznické centrum a servisní podpora. Se vším vám poradí, pomůže nastavit potřebné funkce, co bude třeba ochotně vysvětlí. 

 

Reference


Mgr. Eva Smažíková, ředitelka ZŠ a MŠ Ohradní
Mgr. Eva Smažíková, ředitelka ZŠ a MŠ Ohradní
Díky skvělé spolupráci se společností Ámos Vision jsme získali moderní interaktivní prvek, který se stal nedílnou součástí naší moderní školy.
Mgr. Alena Horáková, ředitelka ZŠ Ostrožská Nová Ves
Mgr. Alena Horáková, ředitelka ZŠ Ostrožská Nová Ves
Jsme velmi spokojeni nejen se samotným zařízením, které žáci začali využívat okamžitě. Způsob ovládání je velmi intuitivní, pro žáky je to nástroj, který dobře znají a rádi s ním pracují.
Ing. Jaromír Šmíd, metodik ICT a správce nástěnky ZŠ a MŠ Msgre B. Staška Domažlice
Ing. Jaromír Šmíd, metodik ICT a správce nástěnky ZŠ a MŠ Msgre B. Staška Domažlice
S nástěnkou Ámos Vision jsme opravdu velmi spokojeni a v současnosti řešíme pořízení ještě jedné pro vyučující. Nástěnka je každou přestávku obležena žáky, kteří využívají její funkce a je velkou pomocí i pro vyučující.
Mgr. Stanislav Hakl, ředitel ZŠ Rudolfa Koblice, Kadaň
Mgr. Stanislav Hakl, ředitel ZŠ Rudolfa Koblice, Kadaň
Oceňujeme propojení na informační systém školy. Rozvrhy, suplování, jídelníčky jsou k dispozici na pár kliknutí. Pěkný design. Kvitujeme obsah preventivního charakteru, Možnost nahrávat vlastní obsah. Pozitivní zpětná vazba od zřizovatele.

Chcete navštívit školu, která využívá panel ÁMOS vision ve vašem kraji? Klikněte na referenční školy.

Ukázky realizací

 

 

Chcete vlastní digitální infocentrum pro vaši školu? Neváhejte a obraťte se na nás. 
Zavolejte 724 70 50 60