Moderní škola na dotek

Jedinečný informační portál, který posouvá komunikaci ve veřejném prostoru školy na novou úroveň.

 

DIGITÁLNÍ PORTÁL ÁMOS vision
 

 

MÁ DOKONALÝ PŘEHLED

Digitální distributor školních rozvrhů, suplování, jídelníčků, zkoušek a studijních programů

ZAMĚŘUJE SE NA PREVENCI

Pomocník v oblasti prevence rizikového chování díky spolupráci s odbornými garanty

JE SRDCEM ŠKOLY

Moderní a vizuálně atraktivní, technologické srdce školy

JE ZÁBAVNÝM PRŮVODCEM

Představuje zajímavým způsobem jakýkoli obsah

ŠÍŘÍ OSVĚTU 

Společně s významnými organizacemi se zaměřuje na nejaktuálnější témata současného světa

SDÍLÍ JEDNODUCHOST

Jeho ovládání je intuitivní, uživatelsky příjemné a blízké mladé generaci 

 

JAK ÁMOS FUNGUJE?

Podívejte se na krátké video, ve kterém vám portál a jeho přínos představíme společně s ředitelkou školy a jedním z odborných garantů. 


Prevence a osvěta v horní zóně 

V horní zóně digitálního portálu ÁMOS rotují videospoty zaměřené na prevenci, osvětu, podporu environmentálního vzdělávání, ekologické “sustainable” myšlení a společensky odpovědné aktivity.
Obsah je vytvořený ve spolupráci s odbornými garanty. ​​​Vysílání je doplněno o informace z kultury a sportu, aby byl obsah vždy zábavný a pro mládež atraktivní. 

Spodní zóna pro školu

Školy ji rády využívají pro představení vlastního obsahu, který chtějí prezentovat žákům, učitelům i rodičům. Nejčastěji se jedná o aktivity školy, kroužky, důležitá upozornění, dny otevřených dveří či fotky ze soutěží. Ovládání je velmi jednoduché a intuitivní.
Součástí je dotyková zóna s pestrým obsahem.


 

LÁSKA PROCHÁZÍ DOTYKEM

Školy také jistě velmi ocení propojení s informačními a jídelními systémy, ať už s Bakaláři, Škola Online, Jídelna.cz, iCanteen, Strava.cz nebo E-jídelníček. Díky této integraci mají žáci k dispozici na pár dotyků suplování nebo rozvrhy hodin, mohou si prohlédnout jídelníčky, případně si vybrané jídlo objednat. Více o našich partnerech a funkcích najdete v kapitole Partneři. Aby byl panel užitečný i pro učitele, přidali jsme aktuality ve spolupráci s redakcí Řízení školy. 

 

 

CHCI UDĚLAT DOJEM!

To také uděláte. ÁMOS vision vytvoří dojem technologicky vyspělé školy. Zcela mění představy o tom, co všechno umí školní nástěnka. Stává se srdcem i mozkem školy, prodlouženou rukou vedení s možností zpětné vazby od studentů. Manifestuje kreativitu a pokrokové myšlení v oblasti vzdělávání. Navíc ušetří všem spoustu času díky aktuálnímu proudu informací. Skvěle se doplňuje ve spolupráci s odbornými garanty a partnery. Samozřejmostí je podpora udržitelnosti, protože výrazně šetří papír, barvu a další komponenty nástěnek. 


 

CHCI STUDENTY PŘEKVAPIT
 

My také! Proto portál ÁMOS vison poskytuje studentům zážitkovou zkušenost a přináší informace formou, která je generaci Z vlastní. Rychlé sdílení všeho potřebného. Na pár kliknutí se studenti dostanou k věci. ÁMOS vision přináší přehled důležitých školních informací jako jsou rozvrhy a suplování, jídelníček, školní akce, soutěže nebo kroužky. Také poskytuje podporu v obtížných životních situacích včetně kontaktů na podpůrné organizace. Připomene užitečný obsah zaměřený na prevenci a osvětu a ukáže mnoho tematických kampaní pro děti a mládež. Podává informace o středních a vysokých školách, jednotlivých oborech, volbě povolání, studentské praxe, stáže a brigády. Pravidelně aktualizované zpravodajství – Novinky.cz, Seznam zprávy, aktuality z redakce Řízení školy. A na závěr odhaluje soutěže, kvízy, life hacky nebo easter eggy pro obzvlášť zvídavé studenty. 


 

Neváhejte a objednejte si dotykový panel ÁMOS do vaší školy ještě dnes.

Reference


Ing. Monika Hrubešová, ředitelka,  SŠ a VOŠ reklamní a umělecké tvorby, Praha
Ing. Monika Hrubešová, ředitelka, SŠ a VOŠ reklamní a umělecké tvorby, Praha
ÁMOS vision je skvělý systém, který nám umožňuje rychlou komunikaci ve škole i k veřejnosti, šetří čas i životní prostředí. Oceňujeme jeho přínos v oblasti osvěty a dalšího vzdělávání, které se studentům prezentuje nenásilnou a atraktivní formou.
Mgr. Eva Smažíková, ředitelka ZŠ a MŠ, Praha 4, Ohradní
Mgr. Eva Smažíková, ředitelka ZŠ a MŠ, Praha 4, Ohradní
Letos jsme si do školy pořídili tři dotykové nástěnky ÁMOS. Okamžitě se staly vyhledávaným místem u žáků i pedagogů. Oceňuji náhradu tištěných informací, jednoduché ovládání a velmi zajímavý a promyšlený obsah preventivních videí.
Záštita policejního prezidenta Policie ČR
Záštita policejního prezidenta Policie ČR
Školní informační panely ÁMOS vision získaly záštitu Police České republiky k projektu "Prevencí k bezpečí", a to přímo od policejního prezidenta brig. gen. Mgr. Jana Švejdara.
Mgr. et Mgr. Soňa Přibylová Hasenkopfová, ředitelka, Tyršova ZŠ a MŠ , Praha 5
Mgr. et Mgr. Soňa Přibylová Hasenkopfová, ředitelka, Tyršova ZŠ a MŠ , Praha 5
Děkujeme ÁMOS vision za realizaci a provozování systému. Žáci používají ÁMOSka od samotného počátku instalace, pedagogové zase čerpají informace. Věříme, že i nadále budeme rozvíjet možnosti využití této dotykové nástěnky.

Chcete navštívit školu, která využívá panel ÁMOS vision ve vašem kraji? Klikněte na referenční školy.

Ukázky realizací


 

SERVIS A SLUŽBY

 

Postaráme se o vás

Sázíme na kvalitu​​​​

 

Budete mít k dispozici operátora, který vám vždy ochotně poradí a nastaví vše, jak budete potřebovat.

Garantujeme perfektní technické provedení, kvalitní servis a zákaznickou péči.


 

Chcete portál i do vaší školy? Neváhejte a obraťte se na nás. 
Zavolejte 724 70 50 60