Mám zájem

Chcete oživit vaši školu a využívat moderní technologii pro komunikaci se žáky a studenty?

Napište nám

Vyplňte poptávkový formulář, zavolejte 724 70 50 60, nebo nám napište na e-mail office@inpublic.cz.

 

Představíme vám ÁMOS vision

Rádi se s vámi setkáme a představíme možnosti a funkce školního digitálního infocentra osobně. Pokud budete mít zájem, propojíme vás na některou z našich referenční škol ve vašem okolí. Mapa pokrytí a kompletní seznam škol.

 

Probereme možnosti financování

Digitální infocentrum ÁMOS školy nejčastěji pořizují neinvestiční formou. 

Dotykový panel má úhlopříčku 50", kovový rám, bezpečnostní sklo, počítač a operační systém.
Dotované ceny panelu ... 39.900 Kč / 64.900 včetně DPH. 

Aplikace ÁMOS umožňuje ovládání panelu, správu školního obsahu, propojení na školní informační systémy a jídelníčky.
Služby ÁMOS zahrnují prodlouženou záruku na 4 roky, bezplatný servis na místě, plnou uživatelskou podporu, pravidelnou aktualizaci obsahu.
Cena aplikace a služeb ... od 2.490 Kč měsíčně.

ÁMOS vision podporuje plnění specifických cílů investičních priorit dotační výzvy Šablony III a její aktivity. Díky tomu lze zařadit mezi nepřímé způsobilé výdaje a využít tak financování v rámci této dotační výzvy. Využít lze rovněž prostředky z ONIV. Pokud preferujete investiční formu nákupu, nabízíme i tuto možnost.

Chcete tuto moderní digitální technologii pro vaši školu? Kontaktujte nás

 

Dovezeme, nainstalujeme, propojíme, nastavíme

Dotykový panel odborně nainstalujeme a provedeme personalizaci obsahu pro vaši školu. Propojíme se školním systémem pro zobrazování rozvrhů, suplování a jídelníčku. Vytvoříme tlačítka pro webové stránky školy, aktuality, kalendář, školní řád, kontakty na krizová centra ve městě. Zprovozníme také galerii pro fotografie z akcí, soutěží, výletů. Využít lze rovněž pro různé ankety a dotazníky. 
Zde je přehled funkcí, které můžete využívat.

 

Zpřístupníme webovou aplikaci  

Součástí systému je webová aplikace, díky které máte možnost spravovat obsah panelu. Vkládat tak můžete dokumenty, obrázky, fotky, videa. Vše jednoduše a on-line. Například na den otevřených dveří lze využít celou plochu obrazovky pro jeden velký motiv s informacemi pro návštěvníky.

 

Portál se stává informačním centrem

Portál ÁMOS oživuje vaši školu a stává se důležitým informačním centrem. Přináší žákům aktuální informace včetně novinek ze světa prevence a osvěty. Zároveň máte jednoduchý nástroj pro komunikaci vlastních sdělení, jakou jsou pozvánky na akce, přednášky, kroužky. Učitelé mají k dispozici vždy čerstvé aktuality z portálu Řízení školy on-line.
Mrkněte na témata a ukázky obsahu.

 

Co na to ředitelé a partneři

Zpětnou vazbu od ředitelů škol, odborných garantů a partnerů najdete v Referencích
 

Spolupráce se zřizovateli 

Obsah portálu lze také propojit s informacemi a aktivitami zřizovatelů škol. Toto propojení je možné s odbory školství, prevence, kultury, sportu, cestovního ruchu. Pokud vás tato oblast zajímá, kontaktujte nás na telefonním čísle 602 214 703.

 

 


Realizace plné zkušeností
Chcete portál i do vaší školy? Neváhejte se na nás obrátit. Vysvětlíme, poradímě, dodáme.

Chci nezávaznou prezentaci