Dotyková zóna

Každý ÁMOS disponuje devíti tlačítky, připravenými žákům, ale i pedagogům poskytnout současnou formou relevantní informace. Stačí se dotknout.

 

ZE ŠKOLY

Prostor školy. Zde žáci mohou najít od školního řádu po fotografie ze školních akcí. Nahrávejte PDF soubory, videa, textové dokumenty nebo tabulky. Vaší představivosti se meze nekladou.

ROZVRHY

ÁMOS zobrazi vámi používaný informační systém školy. Rozvrhy hodin a aktuální suplování. Žádný zbytečný tisk a vyvěšování na nástěnku – konečně!

JÍDELNÍČEK

Jedno z nejpoužívanějších tlačítek! Není nad to se podívat, co dnes pro žáky chystá školní jídelna.

FUNZONE

Zábavný obsah, kde žáci najdou interaktivní obsah zaměřený na vzdělávání a seberozvoj. Otestovat si své znalosti mohou v připravených kvízech nebo se mohou zúčastnit školních soutěží.

INSPIRACE

Tipy na inspirativní webové stránky. Obsah tlačítka inspirace je přizpůsoben podle typu školy. Proto je vždy obsah adekvátní na základních a středních školách.

PORADNA

Seznam odborné pomoci pro žáky v různých životních situacích. Poruchy příjmu potravy, šikana nebo jiné osobní problémy. Pro žáky jsou zde vždy připraveny odkazy a telefonní čísla na vhodné instituce a projekty.

PRO UČITELE

ÁMOS nezapomíná ani na váš pedagogický sbor. Podklady a materiály k výuce usnadní vašemu pedagogickému sboru práci a třeba se i něco nového přiučí. 

KAM PO ŠKOLE

Kam na střední školu? Kam na vysokou? Jít raději pracovat? Kam na brigádu? Víme, že takové otázky si žáci pokládají a proto se jim snažíme poradit pod tímto tlačítkem. 

VOLNÝ ČAS

Co s volným časem? Raději na výlet nebo vyrazit za kulturou? Kudyznudy.cz pro žáky připravilo rejstřík těch nejlepších tipů z jejich okolí a celé České republiky. 

 

ZKUŠENOSTI ŘEDITELŮ, KTEŘÍ ŠKOLNÍ PANELY ÁMOS VYUŽÍVAJÍ.

Ing. Jaromír Šmíd, metodik ICT 
ZŠ a MŠ Msgre B. Staška Domažlice

„S nástěnkou ÁMOS vision jsme opravdu velmi spokojeni a v současnosti řešíme pořízení ještě jedné pro vyučující. Nástěnka je každou přestávku obležena žáky, kteří využívají její funkce a je velkou pomocí i pro vyučující.“

Mgr. Bc. Vladimíra Šimáčková ředitelka
ZŠ a MŠ Praha 5-Zličín

„K tomu, že je naše nově postavená škola hodna 21. století, určitě přispívají i dva panely ÁMOS. Většinou je kolem nich shluk dětí – vyhledávají si rozvrhy, suplování a sledují videa. Děkujeme firmě ÁMOS vision a rozhodně doporučujeme do každé školy!

Mgr. Robert Duda, zástupce ředitele 
Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín

„Je to opravdu skvělý informátor, žáci i učitelé si velmi snadno zjistí svůj rozvrh, suplování, jídelníček nebo také odjezd autobusu, vlaku domů. Oceňujeme také možnost umístění fotografií a videí ze školních akcí do galerie nebo spodní smyčky. Metodik prevence také chválí promyšlená preventivní videa.

Mgr. Alena Horáková, ředitelka
ZŠ Ostrožská Nová Ves

„Jsme velmi spokojeni nejen se samotným zařízením, které žáci začali využívat okamžitě. Způsob ovládání je velmi intuitivní, pro žáky je to nástroj, který dobře znají a rádi s ním pracují.

 

 

Důležité informace a dokumenty pro vaše žáky na jednom místě. 

Přidejte se k dalším 368 moderním školám.

Chcete se na cokoliv zeptat? Váháte, jestli se k vám do školy ÁMOS bude hodit?
Nechte nám zprávu a my vám obratem odpovíme. A pokud nechcete psát stačí nám zavolat na 724 70 50 60.