ÁMOS a jeho funkce

Pojďte se seznámit se všemi zásadními funkcemi ÁMOSe, které vám usnadní práci a pomohou efektivněji komunikovat s žáky.

 

NAPOJENÍ NA INFORMAČNÍ SYSTÉMY ŠKOLY

Používá vaše škola systém Bakaláři, Škola online nebo jiný informační a jídelní systém? Jakýkoliv z nich propojíme s panelem ÁMOS. Žákům tak budou k dispozici vždy aktuální rozvrhy, suplování i jídleníčky. 

 

VKLÁDEJTE VLASTNÍ OBSAH

Opět někteří žáci neví, že se blíží třídní schůzky, nebo kdy začíná významná školní událost? Díky webové aplikaci můžete snadno spravovat obsah, který potřebujete na žáky či návštěvníky školy komunikovat. Obsah ÁMOSe je stále na očích.    

 

TLAČÍTKO ZE ŠKOLY – VŠE DŮLEŽITÉ NA JEDNOM MÍSTĚ

Hned na první pozici je umístěno tlačítko ZE ŠKOLY, kam můžete ze svého počítače vkládat vše důležité. Fotografie ze školních akcí, pdf soubory se školním řádem, Excel s tabulkou nejlepších matematikářu vaší školy nebo video ze školního výletu. Zkrátka cokoliv vám vaše představivost dovolí.

 

VLOŽTE INFORMACE BĚHEM VTEŘINY

Unikátní webová aplikace vám umožní během několika vteřin nastavit veškerý obsah na vaší ÁMOSce. Žáci tak mají vaše sdělení stále aktuální. 

 

INTERAKTIVNÍ BANNERY

Funkce interaktivních bannerů vám dovolí na několik málo kliků vytvořit upozornění, které odkazuje na obsah pod tlačítkem Ze školy. Banner můžete využít pro mimořádná sdělení. Například otevření nového kroužku, školní sběr, výsledky školní soutěže. Stačí jeden klik a žákům se otevře například vaše webová stránka nebo důležitý dokument. 

 

TO ÚPLNĚ NEJDŮLEŽITĚJŠÍ
POŘÁDNĚ VELKÉ

Pokud se děje ve škole něco opravdu mimořádného, použijte funkci Překryv, kdy se na ÁMOSce zobrazí pouze vaše sdělení na celou plochu panelu. Celá škola tak ví, že se děje něco důležitého.

 

SPÍ A VSTÁVÁ, KDY MU ŘEKNETE

Má se ÁMOS zapnout v 6:30 a vypnout až večer? Nebo má mít každý den jiný časový režim? Není problém, časy vypnutí a zapnutí nastavíme přesně podle vašich potřeb.

 

ČAS, DATUM, SVÁTKY, POČASÍ A LOGO VAŠÍ ŠKOLY

Co by to bylo za technologii bez aktuálního času a datumu. Kromě takové samozřejmosti, vám ÁMOS každý den sdělí svátek a zobrazí lokální počasí. A důležitý detail je možnost zobrazit logo vaší školy. A pokud máte rádi design, podívejte se na katalog podkladových desek, které zkrášlí interiér a panel tak získá ještě větší pozornost.

 

SPOUSTA ZAJÍMAVÉHO OBSAHU A FUNKCÍ POD TLAČÍTKY

Panel ÁMOS má devět tlačítek v dotykové zóně. Každé z nich má specifický obsah a funkce. Rozvrhy, jídelníčky, školní obsah, fotogalerie, testy, kvízy, edukační materiály, 3D prohlídky, inspirace pro volný čas. Toto a mnohem víc je součástí obsahu ÁMOSek. Co všechno mají žáci pod k dispozici najdete zde.

 

ZAJÍMAJÍ VÁS ZKUŠENOSTI ŘEDITELŮ ŠKOL? ZDE JE NAJDETE.

Ing. Jaromír Šmíd, metodik ICT 
ZŠ a MŠ Msgre B. Staška Domažlice

„S nástěnkou ÁMOS vision jsme opravdu velmi spokojeni a v současnosti řešíme pořízení ještě jedné pro vyučující. Nástěnka je každou přestávku obležena žáky, kteří využívají její funkce a je velkou pomocí i pro vyučující.“

Mgr. Bc. Vladimíra Šimáčková, ředitelka
ZŠ a MŠ Praha 5-Zličín

„K tomu, že je naše nově postavená škola hodna 21. století, určitě přispívají i dva panely ÁMOS. Většinou je kolem nich shluk dětí – vyhledávají si rozvrhy, suplování a sledují videa. Děkujeme firmě ÁMOS vision a rozhodně doporučujeme do každé školy!

Mgr. Robert Duda, zástupce ředitele 
Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín

„Je to opravdu skvělý informátor, žáci i učitelé si velmi snadno zjistí svůj rozvrh, suplování, jídelníček nebo také odjezd autobusu, vlaku domů. Oceňujeme také možnost umístění fotografií a videí ze školních akcí do galerie nebo spodní smyčky. Metodik prevence také chválí promyšlená preventivní videa.

Mgr. Alena Horáková, ředitelka
ZŠ Ostrožská, Nová Ves

„Jsme velmi spokojeni nejen se samotným zařízením, které žáci začali využívat okamžitě. Způsob ovládání je velmi intuitivní, pro žáky je to nástroj, který dobře znají a rádi s ním pracují.

 

 

Také se vám z těch všech funkcí ÁMOSe točí hlava?

Přidáte se k dalším 368 moderním školám?

Chcete se na cokoliv zeptat? Váháte, jestli se k vám do školy ÁMOS bude hodit?
Nechte nám zprávu a my vám obratem odpovíme. A pokud nechcete psát, stačí nám zavolat na 724 70 50 60.