Nástěnky ÁMOS vision byly nominovány na cenu inovace v sociálních službách

Dotyková nástěnka ÁMOS byla nominována v soutěži Cena inovace v sociálních službách. Soutěž oceňuje inovativní technologie v sociální péči, nominace potvrzuje bezesporný význam a přínos ÁMOSek v domovech pro seniory.

Naše dotyková nástěnka ÁMOS byla nominována v prestižní soutěži Cena inovace v sociálních službách. Prestižní soutěž vyhlašuje Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR ve spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí a dalšími partnery. Cílem soutěže je ocenit inovativní přístupy a technologie v oblasti sociálních služeb.

Druhý ročník této soutěže byl zahájen na XIV. výročním kongresu poskytovatelů sociálních služeb v Plzni prezidentem Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR, Jiřím Horeckým, a ředitelem Nadačního fondu Škoda Auto, Ladislavem Kučerou, který je také partnerem tohoto ročníku.

Dotyková nástěnka ÁMOS představuje moderní a efektivní způsob komunikace a informování v domovech seniorů díky intuitivnímu ovládání a snadné správě obsahu. Nástěnka zajišťuje, že senioři mají přístup k důležitým informacím, zprávám a edukativnímu obsahu, což výrazně přispívá k jejich pohodlí a informovanosti.

Nominace v této soutěži je pro nás velkým uznáním a motivací k dalšímu rozvoji našeho projektu. Gratulujeme všem nominovaným.

Podrobnější informace o soutěži a naší nominaci naleznete na webových stránkách Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR.

Nový katalog inovací v sociálních službách najdete zde.

Vloženo Od