Mám zájem

Chcete mít vlastní chytré digitální infocentrum a oživit centrální prostor budovy moderním zařízením? To nás samozřejmě moc těší! Aby vše proběhlo hladce, sepsali jsme jednotlivé kroky, které nás čekají.

 

Dejte nám vědět

Stačí vyplnit krátký poptávkový formulář, zavolat 724 70 50 60, nebo nám napište na e-mail office@inpublic.cz.  
 

Představíme vám ÁMOS vision

Ať už online nebo offline, rádi se s vámi setkáme a představíme možnosti a funkce digitálního infocentra. Pokud budete mít zájem, propojíme vás na některou z našich referenční škol ve vašem okolí. Samozřejmě si můžeme také zavolat přes platformu Zoom, Google Hangouts nebo Microsoft Teams. Záleží pouze na vás, co je vám nejpříjemnější.
 

Probereme možnosti financování  

Na základě zkušeností a zpětné vazby jsme připravili několik variant, jakým způsobem můžete celý systém financovat. 
Dotykový panel ÁMOS včetně softwaru a servisních služeb lze pořídit investiční, nebo neinvestiční formou.
Využít lze také různé dotační programy, či požádat sponzoring od společností, které podporují rozvoj digitalizace ve školství a sociálních službách.
 

Dovezeme, nainstalujeme, propojíme, nastavíme

Dotykový panel odborně nainstalujeme a provedeme kompletní personalizaci obsahu. Propojíme s vašimi systémy pro zobrazování rozvrhů, suplování, jídelníčků a dalších důležitých informací.  ​ 
Vytvoříme tlačítka pro zobrazení vašich webových stránek, akcí, služeb, aktualit, školního či domovních řádu, fotogalerii a dalších požadovaných informací.
 

Aktivujeme vám webovou aplikaci pro správu obsahu

Součástí systému je webová aplikace, která vám umožní snadno spravovat obsah panelu. Díky ní můžete vkládat dokumenty, obrázky, fotky a videa. Nastavit lze časy pro vysílání novinek. Vše jednoduše a on-line. S ovládáním vám rádi pomohou a poradí naši kolegové z centra podpory .

Panel ÁMOS se stává informačním centrem

Panel ÁMOS oživuje každý prostor a stává se důležitým informačním centrem. Přináší vždy aktuální informace na jednom místě. Jde o moderní médium pro komunikaci vašich vlastních sdělení, jakou jsou pozvánky na akce, přednášky, služby atd.

Naše redakce bude přinášet zajímavý obsah a inspiraci ve formě seriálů z různých oblastí a oborů, včetně pestrého obsahu a funkcí v interaktivní zóně. 

Společně s moderní technologií získáte prodlouženou záruku na 4 roky, bezplatný servis přímo u vás, vstřícnou uživatelskou podporu, plnou aktualizaci aplikace a obsahu vysílání. 

 

Realizace plné zkušeností
Chcete portál i do vaší školy? Neváhejte se na nás obrátit. Vysvětlíme, poradímě, dodáme.

Chci nezávaznou prezentaci