Mám zájem

Chcete oživit vaši školu a využívat moderní technologii pro komunikaci se žáky?

Napište nám

Vyplňte poptávkový formulář, zavolejte 724 70 50 60, nebo nám napište na e-mail office@inpublic.cz.

 

Představíme vám ÁMOSe 

Rádi se s vámi setkáme a představíme výhody a funkce portálu osobně. Pokud budete mít zájem, propojíme vás na některou z našich referenční škol ve vašem okolí. Mapa pokrytí a kompletní seznam škol.

 

Probereme možnosti financování a dotace

Seznámíme vás s možnostmi financování. Systém ÁMOS vision školy nejčastěji pořizují neinvestiční formou služby, nebo jako investici. Poradíme také jaké jsou možnosti čerpání dotací. Věříme, že se rozhodnete portál do školy pořídit.

 

Dovezeme, nainstalujeme, propojíme, nastavíme

Dotykový panel odborně nainstalujeme a provedeme personalizaci obsahu pro vaši školu. Propojíme se školním systémem pro zobrazování rozvrhů, suplování a jídelníčku. Vytvoříme tlačítka pro webové stránky školy, aktuality, kalendář, školní řád, kontakty na krizová centra ve městě. Zprovozníme také galerii pro fotografie z akcí, soutěží, výletů. Využít lze rovněž pro různé ankety a dotazníky.

 

Zpřístupníme webovou aplikaci  

Součástí systému je webová aplikace, díky které máte možnost spravovat obsah panelu. Vkládat tak můžete dokumenty, obrázky, fotky, videa. Vše jednoduše a on-line. Například na den otevřených dveří lze využít celou plochu obrazovky pro jeden velký motiv s informacemi pro návštěvníky.

 

Portál se stává informačním centrem

Portál ÁMOS oživuje vaši školu a stává se důležitým informačním centrem. Přináší žákům aktuální informace včetně novinek ze světa prevence a osvěty. Zároveň máte jednoduchý nástroj pro komunikaci vlastních sdělení, jakou jsou pozvánky na akce, přednášky, kroužky. Učitelé mají k dispozici vždy čerstvé aktuality z portálu Řízení školy on-line
 

Co na to ředitelé a partneři

Zpětnou vazbu od ředitelů škol, odborných garantů a partnerů najdete v Referencích
 

Spolupráce se zřizovateli 

Obsah portálu lze také propojit s informacemi a aktivitami zřizovatelů škol. Toto propojení je možné s odbory školství, prevence, kultury, sportu, cestovního ruchu. Pokud vás tato oblast zajímá, kontaktujte nás na telefonním čísle 602 214 703.

 

 


Realizace plné zkušeností
Chcete portál i do vaší školy? Neváhejte se na nás obrátit. Vysvětlíme, poradímě, dodáme.

Chci nezávaznou prezentaci