Mapa pokrytí

Zde najdete mapu pokrytí a seznam škol, které využívají portál ÁMOS vision


Portál Ámos využívá již 180 škol 

131 základních škol + 49 středních škol • gymnázia, odborné školy, učiliště

Pokud budete mít zájem, propojíme vás na některou z našich referenční škol ve vašem okolí.
 

Seznam škol - Čechy

Hlavní město Praha

Fakultní základní škola PedF UK a Mateřská škola U Studánky Praha 7, Umělecká 8

Fakultní základní škola s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Praha 5 - Smíchov, Drtinova 1/1861

Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická

Masarykova základní škola, Praha 9 - Klánovice, Slavětínská 200

MICHAEL - Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s.r.o.

SOŠ CIVILNÍHO LETECTVÍ příspěvková organizace

Střední průmyslová škola na Proseku

Tyršova základní škla a mateřská škola Praha 5 - Jinonice, U Tyršovy školy 1/430, příspěvková organizace

Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky

Základní škola a mateřská škola Barrandov, Praha 5 - Hlubočepy, Chaplinovo nám. 1/615

Základní škola a Mateřská škola Emy Destinnové, Praha 6, náměstí Svobody 3/930

Základní škola a mateřská škola Na Beránku v Praze 12

Základní škola a mateřská škola Praha - Slivenec, Ke Smíchovu 16

Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Košíře, Weberova 1/1090

Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Radlice, Radlická 140/115

Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Smíchov, U Santošky 1/1007

Základní škola a Mateřská škola Praha 7, Tusarova 21

Základní škola a Mateřská škola, Praha 4, Ohradní 49

Základní škola a Mateřská škola, Praha 5 - Zličín, Nedašovská 328

Základní škola a Mateřská škola, Praha 6, Na Dlouhém lánu 43

Základní škola a mateřská škola, Praha 8, Lyčkovo náměstí 6

Základní škola Dr.Edvarda Beneše, Praha 9 - Čakovice, náměstí Jiřího Berana 500

Základní škola Jana Wericha, Praha 6 - Řepy, Španielova 19/1111

Základní škola Praha - Kbely

Základní škola Praha 5 - Hlubočepy, Pod Žvahovem 463, příspěvková organizace

Základní škola Praha 5 - Košíře, Nepomucká 1/139

Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 1

Základní škola waldorfská, Praha 5 - Jinonice, Butovická 228/9

Základní škola, Praha 10, Hostýnská 2/2100

Základní škola, Praha 10, U Vršovického nádraží 1/950

Základní škola, Praha 4, Bítovská 1

Základní škola, Praha 4, Květnového vítězství 1554

Základní škola, Praha 8, Hovorčovická 11

Základní škola, Praha 9 - Horní Počernice, Ratibořická 1700 /2
 

Jihočeský kraj

Střední škola obchodní a Vyšší odborná škola, České Budějovice, Husova 9

Táborské soukromé gymnázium a Základní škola, s.r.o.

Základní škola a základní umělecká škola, Bezdrevská 3, České Budějovice

Základní škola Český Krumlov, Plešivec 249

Základní škola, Nerudova 9, České Budějovice


Karlovarský kraj

Asociace Záchranný kruh, z.s.

Sdružení rodičů ZŠ Smetanova 738 Chodov, z. s.

Střední škola, základní škola a mateřská škola Kraslice, příspěvková organizace

Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, příspěvková organizace
 

Královéhradecký kraj

Gymnázium J. K. Tyla, Hradec Králové, Tylovo nábř. 682

Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325

Masarykova základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové - Plotiště, P. Jilemnického 420

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové, Vocelova 1338

Střední průmyslová škola, Odborná škola a Základní škola, Nové Město nad Metují

Střední škola řemesel a Základní škola, Hořice

Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202

Univerzita Hradec Králové

Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Hradec Králové, Komenského 234

Základní škola a Mateřská škola Doudleby nad Orlicí

Základní škola a Mateřská škola Krčín

Základní škola a mateřská škola Na Daliborce, Hořice

Základní škola a Mateřská škola, Bílá Třemešná, okres Trutnov

Základní škola a Mateřská škola, Police nad Metují, okres Náchod

Základní škola Nové Město nad Metují, Komenského 15, okres Náchod

Základní škola Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou

Základní škola, Hořice, Komenského 338, okres Jičín

Základní škola, Hradec Králové - Pouchov, K Sokolovně 452

Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258

Základní škola, Náchod, Komenského 425

Základní škola, Nový Bydžov, V. Kl. Klicpery 561, okres Hradec Králové
 

Liberecký kraj

Gymnázium, Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola, Jilemnice, příspěvková organizace

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Liberec, Kostelní 9, příspěvková organizace

Základní škola a Mateřská škola, Rychnov u Jablonce nad Nisou, příspěvková organizace

Základní škola Ivana Olbrachta Semily, příspěvková organizace

Základní škola, Liberec, Kaplického 384, příspěvková organizace

Základní škola, Liberec, U Školy 222/6, příspěvková organizace

Základní škola, Liberec, ul. 5. května 64/49, příspěvková organizace
 

Pardubický kraj

Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice

Střední průmyslová škola chemická Pardubice

Střední škola obchodu, řemesel a služeb Žamberk

Základní škola a mateřská škola Červená Voda

Základní škola Horní Jelení, příspěvková organizace

Základní škola Králíky

Základní škola Lanškroun, náměstí Aloise Jiráska 139, okr. Ústí nad Orlicí

Základní škola M. Choceňského, Choceň

Základní škola Sv. Čecha, Choceň

Základní škola Ústí nad Orlicí, Komenského 11

Základní škola Ústí nad Orlicí, Třebovská 147
 

Plzeňský kraj

Gymnázium, Tachov, Pionýrská 1370

Střední odborné učiliště, Domažlice, Prokopa Velikého 640

Střední průmyslová škola, Tachov, Světce 1

Střední škola, Bor, Plzeňská 231

Střední škola, Kralovice, nám. Osvobození 32

Základní škola a Mateřská škola Bělá nad Radbuzou

Základní škola a mateřská škola Domažlice, Msgre. B.Staška 232, příspěvková organizace

Základní škola a Mateřská škola Město Touškov, příspěvková organizace

Základní škola Bor, okres Tachov, příspěvková organizace

Základní škola Domažlice, Komenského 17

Základní škola J. V. Sládka Zbiroh, příspěvková organizace

Základní škola Klatovy, Tolstého 765

Základní škola Kralovice, okres Plzeň - sever, příspěvková organizace

Základní škola Mrákov, okres Domažlice, příspěvková organizace
 

Středočeský kraj

2. základní škola Bezručova Říčany, příspěvková organizace

Jungmannova základní škola Beroun

Spolek přátel odborné školy

Spolek rodičů a žáků při SOŠ a SOU Kladno, z.s. (zkrácený název Beneška, z.s.)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762

Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Mladá Boleslav, B. Němcové 482

Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov, Mendelova 131

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Kutná Hora, Masarykova 197

Základní škola a Mateřská škola Křivoklát

Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav, Jilemnického 1152, příspěvková organizace

Základní škola a mateřská škola Všetaty - okres Mělník, příspěvková organizace

Základní škola Jílové u Prahy

Základní škola Kostomlaty nad Labem, příspěvková organizace

Základní škola Mladá Boleslav, Dukelská 1112, příspěvková organizace

Základní škola Mukařov

Základní škola Sídliště Vlašim, příspěvková organizace

Základní škola Slaný, Komenského náměstí 618, okres Kladno

Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Poříčany, okres Kolín

Základní škola T. G. Masaryka Milovice

Základní škola T. G. Masaryka, Komárov, okres Beroun

Základní škola T.G.Masaryka Poděbrady, Školní 556, Okres Nymburk

Základní škola Týnec nad Sázavou, příspěvková organizace

Základní škola Václava Havla v Kralupech nad Vltavou, příspěvková organizace

Základní škola Velké Popovice příspěvková organizace

Základní škola Vítězslava Hálka Odolena Voda

Základní škola Vrané nad Vltavou, okres Praha - západ, příspěvková organizace

Základní škola Zdice

Základní škola  Dolní Beřkovice, okres  Mělník
 

Ústecký kraj

Fakultní základní škola Ústí nad Labem, České mládeže 230/2, příspěvková organizace

Gymnázium Václava Hlavatého, Louny, Poděbradova 661, příspěvková organizace

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, příspěvková organizace

Střední odborná škola pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas, Litvínov, Ukrajinská 379

Základní škola a Mateřská škola Krásná Lípa, příspěvková organizace

Základní škola Děčín XXXII, Míru 152 , příspěvková organizace

Základní škola Trmice, Tyršova 482

Základní škola Ústí nad Labem, Anežky České 702/17, příspěvková organizace

Základní škola Varnsdorf, náměstí E.Beneše 469, okres Děčín, příspěvková organizace
 

Kraj Vysočina

Střední škola stavební Jihlava

Vyšší odborná škola a Střední odborná škola zemědělsko-technická Bystřice nad Pernštejnem

Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední odborné učiliště technické Chotěboř

Základní škola a mateřská škola Velký Beranov, okres Jihlava, příspěková organizace

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou

Základní škola Havlíčkův Brod, V Sadech 560

Základní škola Humpolec, Hálkova 591, okres Pelhřimov

Základní škola Přibyslav

 

Seznam škol - Morava

Jihomoravský kraj

Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Znojmo, s.r.o.

Základní škola J.A.Komenského, příspěvková organizace města Kyjova

Základní škola Jedovnice, příspěvková organizace

Základní škola Mikulov, Valtická 3, příspěvková organizace

Základní škola, Brno, Mutěnická 23, příspěvková organizace
 

Moravskoslezský kraj

Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace

AGEL Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická s.r.o.

Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace

Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín, příspěvková organizace

Střední odborná škola dopravy a cestovního ruchu, Krnov, příspěvková organizace

Všeobecné a sportovní gymnázium, Bruntál, příspěvková organizace

Základní škola a mateřská škola Dvorce, okres Bruntál, příspěvková organizace

Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, Mitušova 16, příspěvková organizace

Základní škola a mateřská škola Písek, příspěvková organizace

Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Fulnek, příspěvková organizace

Základní škola Františka kardinála Tomáška Studénka, příspěvková organizace

Základní škola H.Sienkiewicze s polským jazykem vyučovacím Jablunkov, příspěvková organizace

Základní škola Jablunkov, Lesní 190, příspěvková organizace

Základní škola, Ostrava - Hrabová, Paskovská 46, příspěvková organizace


Olomoucký kraj

Střední škola gastronomie a farmářství Jeseník

Střední škola gastronomie a služeb, Přerov, Šířava 7

Střední škola zemědělská a zahradnická, Olomouc, U Hradiska 4

Vyšší odborná škola a Střední škola automobilní, Zábřeh, U Dráhy 6

Základní škola a Mateřská škola Mutěnice, okres Hodonín

Základní škola a Mateřská škola Osek nad Bečvou, okres Přerov

Základní škola a mateřská škola Štíty, okres Šumperk

Základní škola a Mateřská škola Tovačov

Základní škola Brodek u Prostějova, příspěvková organizace

Základní škola Javorník, okres Jeseník

Základní škola Němčice nad Hanou, příspěvková organizace

Základní škola Plumlov, okres Prostějov, příspěvková organizace

Základní škola Šumperk, Sluneční 38

Základní škola Uničov, Haškova 211, okres Olomouc
 

Zlínský kraj

Základní škola a Mateřská škola Choryně, okres Vsetín, příspěvková organizace

Základní škola Hulín, příspěvková organizace