Mapa pokrytí

Zde najdete mapu pokrytí a seznam škol, které využívají portál ÁMOS vision


Portál Ámos využívá již 263 škol ve 170 městech a obcích

190 základních škol + 73 středních škol • gymnázia, odborné školy, učiliště

Pokud budete mít zájem, propojíme vás na některou z našich referenční škol ve vašem okolí.
 

Seznam škol - Čechy

Hlavní město Praha

Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha s.r.o.
Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680
Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická
Masarykova základní škola, Praha 9 - Klánovice, Slavětínská 200
MICHAEL - Střední škola a Vyšší odborná škola reklamní a umělecké tvorby, s.r.o.
Obchodní akademie Bubeneč
SOŠ CIVILNÍHO LETECTVÍ příspěvková organizace
Střední průmyslová škola na Proseku
Fakultní základní škola PedF UK a Mateřská škola U Studánky Praha 7, Umělecká 8
Fakultní základní škola s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Praha 5 - Smíchov, Drtinova 1/1861
Tyršova základní škola a mateřská škola Praha 5 - Jinonice, U Tyršovy školy 1/430, příspěvková organizace
Vyšší odborná škola informačních studií a Střední škola elektrotechniky, multimédií a informatiky
Základní škola a mateřská škola Barrandov, Praha 5 - Hlubočepy, Chaplinovo nám. 1/615
Základní škola a Mateřská škola Emy Destinnové, Praha 6, náměstí Svobody 3/930
Základní škola a mateřská škola Na Beránku v Praze 12
Základní škola a mateřská škola Praha - Slivenec, Ke Smíchovu 16
Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Košíře, Weberova 1/1090
Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Radlice, Radlická 140/115
Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Smíchov, U Santošky 1/1007
Základní škola a Mateřská škola Praha 7, Tusarova 21
Základní škola a Mateřská škola, Praha 4, Ohradní 49
Základní škola a Mateřská škola, Praha 5 - Zličín, Nedašovská 328
Základní škola a Mateřská škola, Praha 6, Na Dlouhém lánu 43
Základní škola a mateřská škola, Praha 8, Lyčkovo náměstí 6
Základní škola Dr.Edvarda Beneše, Praha 9 - Čakovice, náměstí Jiřího Berana 500
Základní škola Edisona s.r.o.
Základní škola Jana Wericha, Praha 6 - Řepy, Španielova 19/1111
Základní škola Praha - Kbely
Základní škola Praha 5 - Hlubočepy, Pod Žvahovem 463, příspěvková organizace
Základní škola Praha 5 - Košíře, Nepomucká 1/139
Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 1
Základní škola Špitálská
Základní škola T.G. Masaryka v Praze 12
Základní škola U Krčského lesa, Praha 4, Jánošíkova 1320
Základní škola waldorfská, Praha 5 - Jinonice, Butovická 228/9
Základní škola, Praha 10, Hostýnská 2/2100
Základní škola, Praha 10, Nad Přehradou 469
Základní škola, Praha 10, U Vršovického nádraží 1/950
Základní škola, Praha 4, Bítovská 1
Základní škola, Praha 4, Květnového vítězství 1554
Základní škola, Praha 8, Hovorčovická 11
Základní škola, Praha 9 - Horní Počernice, Ratibořická 1700 /2

Jihočeský kraj

České reálné gymnázium s.r.o.
Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8
Gymnázium, Milevsko, Masarykova 183
Střední průmyslová škola stavební, České Budějovice, Resslova 2
Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9
Táborské soukromé gymnázium a Základní škola, s.r.o.
Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Tábor, Náměstí T.G.Masaryka 788
Základní škola a Mateřská škola Mladá Vožice
Základní škola a Mateřská škola, Emy Destinové 46, České Budějovice
Základní škola a Mateřská škola, Nová 5, České Budějovice
Základní škola a základní umělecká škola, Bezdrevská 3, České Budějovice
Základní škola Český Krumlov, Plešivec 249
Základní škola Kaplice, Fantova 446
Základní škola Prachatice, Zlatá stezka 240
Základní škola T.G. Masaryka Vimperk, 1.máje 268, okres Prachatice
Základní škola, Nerudova 9, České Budějovice

Karlovarský kraj

Asociace Záchranný kruh, z.s.
Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace
Sdružení rodičů ZŠ Smetanova 738 Chodov, z. s.
Střední škola živnostenská Sokolov, příspěvková organizace
Střední škola, základní škola a mateřská škola Kraslice, příspěvková organizace
6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 16, příspěvková organizace
Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, příspěvková organizace
Základní škola Sokolov, Křižíkova 1916
Základní škola Sokolov, Rokycanova 258

Královéhradecký kraj

Gymnázium J. K. Tyla, Hradec Králové, Tylovo nábř. 682
Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325
Masarykova základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové - Plotiště, P. Jilemnického 420
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové, Vocelova 1338
Střední průmyslová škola, Odborná škola a Základní škola, Nové Město nad Metují
Střední škola řemesel a Základní škola, Hořice
Střední uměleckoprůmyslová škola hudebních nástrojů a nábytku, Hradec Králové, 17. listopadu 1202
Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Hradec Králové, Komenského 234
Základní škola a Mateřská škola Doudleby nad Orlicí
Základní škola a Mateřská škola Krčín
Základní škola a mateřská škola Na Daliborce, Hořice
Základní škola a Mateřská škola, Bílá Třemešná, okres Trutnov
Základní škola a Mateřská škola, Police nad Metují, okres Náchod
Základní škola Nové Město nad Metují, Komenského 15, okres Náchod
Základní škola Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou
Základní škola, Hořice, Komenského 338, okres Jičín
Základní škola, Hradec Králové - Pouchov, K Sokolovně 452
Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Základní škola, Náchod, Komenského 425
Základní škola, Nový Bydžov, V. Kl. Klicpery 561, okres Hradec Králové

Liberecký kraj

Gymnázium, Střední odborná škola a Střední zdravotnická škola, Jilemnice, příspěvková organizace
Střední průmyslová škola technická, Jablonec nad Nisou, Belgická 4852, příspěvková organizace
Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant, Bělíkova 1387, příspěvková organizace
Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Liberec, Kostelní 9, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Rychnov u Jablonce nad Nisou, příspěvková organizace
Základní škola Ivana Olbrachta Semily, příspěvková organizace
Základní škola U Lesa Nový Bor, Boženy Němcové 539, okres Česká Lípa, příspěvková organizace
Základní škola, Liberec, Kaplického 384, příspěvková organizace
Základní škola, Liberec, Sokolovská 328, příspěvková organizace
Základní škola, Liberec, U Soudu 369/8, příspěvková organizace
Základní škola, Liberec, U Školy 222/6, příspěvková organizace
Základní škola, Liberec, ul. 5. května 64/49, příspěvková organizace

Pardubický kraj

Střední průmyslová škola elektrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice
Střední průmyslová škola chemická Pardubice
Střední škola gastronomická a technická Žamberk
Základní škola a mateřská škola Červená Voda
Základní škola Horní Jelení, příspěvková organizace
Základní škola Králíky
Základní škola Lanškroun, náměstí Aloise Jiráska 139, okr. Ústí nad Orlicí
Základní škola M. Choceňského, Choceň
Základní škola Ostrov, Májová 997, příspěvková organizace
Základní škola Pardubice, Bratranců Veverkových 866
Základní škola Sv. Čecha, Choceň
Základní škola Ústí nad Orlicí, Komenského 11
Základní škola Ústí nad Orlicí, Třebovská 147
Základní škola Vysoké Mýto, Jiráskova, příspěvková organizace

Plzeňský kraj

Gymnázium, Tachov, Pionýrská 1370
Střední odborné učiliště, Domažlice, Prokopa Velikého 640
Střední průmyslová škola, Tachov, Světce 1
Střední škola, Bor, Plzeňská 231
Střední škola, Kralovice, nám. Osvobození 32
Základní škola a Mateřská škola Bělá nad Radbuzou
Základní škola a mateřská škola Domažlice, Msgre. B.Staška 232, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Město Touškov, příspěvková organizace
Základní škola Bor, okres Tachov, příspěvková organizace
Základní škola Domažlice, Komenského 17
Základní škola J. V. Sládka Zbiroh, příspěvková organizace
Základní škola Klatovy, Tolstého 765
Základní škola Kralovice, okres Plzeň - sever, příspěvková organizace
Základní škola Mrákov, okres Domažlice, příspěvková organizace
Základní škola Mýto, okres Rokycany, příspěvková organizace
Základní škola Štěnovice, okres Plzeň-jih
Základní škola Tachov, Zárečná 1540, příspěvková organizace

Středočeský kraj

Obchodní akademie, Lysá nad Labem, Komenského 1534
Spolek přátel odborné školy
Spolek rodičů a žáků při SOŠ a SOU Kladno, z.s. (zkrácený název Beneška, z.s.)
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762
Střední odborné učiliště společného stravování, Poděbrady, Dr. Beneše 413/II
Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, příspěvková organizace
Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J. Šípka 187
Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Mladá Boleslav, B. Němcové 482
Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Nymburk, Soudní 20
Střední zdravotnická škola, Beroun, Mládeže 1102
Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov, Mendelova 131
Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Kutná Hora, Masarykova 197
2.základní škola Bezručova Říčany, příspěvková organizace
Jungmannova základní škola Beroun
Základní škola  Kamenné  Žehrovice, okres Kladno
Základní škola a Mateřská škola Křivoklát
Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav, Jilemnického 1152, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Všetaty - okres Mělník, příspěvková organizace
Základní škola Jílové u Prahy
Základní škola Jirny, okres Praha východ  příspěvková organizace
Základní škola Kostomlaty nad Labem, příspěvková organizace
Základní škola Kralupy  nad  Vltavou, Gen.  Klapálka  1029, okres Mělník, příspěvková organizace
Základní škola Mladá Boleslav, Dukelská 1112, příspěvková organizace
Základní škola Mukařov
Základní škola Sídliště Vlašim, příspěvková organizace
Základní škola Slaný, Komenského náměstí 618, okres Kladno
Základní škola Stará Boleslav, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Jungmannova 164, okres Praha - východ
Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Poříčany, okres Kolín
Základní škola T. G. Masaryka Milovice
Základní škola T. G. Masaryka, Komárov, okres Beroun
Základní škola T.G.Masaryka Poděbrady, Školní 556, Okres Nymburk
Základní škola Týnec nad Sázavou, příspěvková organizace
Základní škola Václava Havla  Kralupy nad Vltavou, příspěvková organizace
Základní škola Velké Popovice příspěvková organizace
Základní škola Vítězslava Hálka Odolena Voda
Základní škola Vrané nad Vltavou, okres Praha - západ, příspěvková organizace
Základní škola Zdice
Základní škola Zeleneč, okres Praha - východ
Základní škola  Dolní Beřkovice, okres  Mělník
Základní škola, Příbram VII, Bratří Čapků 279, příspěvková organizace

Ústecký kraj

Gymnázium Václava Hlavatého, Louny, Poděbradova 661, příspěvková organizace
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Roudnice nad Labem, Neklanova 1806, příspěvková organizace
Střední odborná škola pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas, Litvínov, Ukrajinská 379
Střední škola AGC a.s.
Fakultní základní škola Ústí nad Labem, České mládeže 230/2, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Krásná Lípa, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Teplice, Koperníkova 2592
Základní škola Antonína Baráka Lovosice, Sady pionýrů 361/4, okres Litoměřice
Základní škola Děčín XXXII, Míru 152 , příspěvková organizace
Základní škola Lovosice, Sady pionýrů 355/2, okres Litoměřice
Základní škola s rozšířenou výukou hudební výchovy, Teplice, Maršovská 1575/2
Základní škola s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice, Metelkovo nám. 968
Základní škola s rozšířeným vyučováním informatiky a výpočetní techniky, Teplice, Plynárenská 2953
Základní škola Trmice, Tyršova 482
Základní škola Ústí nad Labem, Anežky České 702/17, příspěvková organizace
Základní škola Ústí nad Labem, Hlavní 193, příspěvková organizace
Základní škola Varnsdorf, náměstí E.Beneše 469, okres Děčín, příspěvková organizace
Základní škola, Bílina, Lidická 31/18, okres Teplice, příspěvková organizace

Kraj Vysočina

Střední škola stavební Jihlava
Vyšší odborná škola a Střední odborná škola zemědělsko-technická Bystřice nad Pernštejnem
Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední odborné učiliště technické Chotěboř
Základní škola a mateřská škola Velký Beranov, okres Jihlava, příspěková organizace
Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou
Základní škola Havlíčkův Brod, V Sadech 560
Základní škola Humpolec, Hálkova 591, okres Pelhřimov
Základní škola Jihlava,Křížová 33, příspěvková organizace
Základní škola Přibyslav
 

Seznam škol - Morava

Jihomoravský kraj

Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Znojmo, s.r.o.
Střední pedagogická škola Boskovice, příspěvková organizace
Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace
Základní škola J.A.Komenského, příspěvková organizace města Kyjova
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
Základní škola Mikulov, Valtická 3, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Mutěnická 23, příspěvková organizace

Moravskoslezský kraj

Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace
AGEL Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická s.r.o.
Biskupské gymnázium v Ostravě
Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace
Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín, příspěvková organizace
Střední odborná škola dopravy a cestovního ruchu, Krnov, příspěvková organizace
Všeobecné a sportovní gymnázium, Bruntál, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Borovského, Karviná, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Dvorce, okres Bruntál, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, Mitušova 16, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Petrovice u Karviné, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Písek, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Fulnek, příspěvková organizace
Základní škola Františka kardinála Tomáška Studénka, příspěvková organizace
Základní škola H.Sienkiewicze s polským jazykem vyučovacím Jablunkov, příspěvková organizace
Základní škola Jablunkov, Lesní 190, příspěvková organizace
Základní škola Kravaře, příspěvková organizace
Základní škola Ostrava-Dubina, Františka Formana 45, příspěvková organizace
Základní škola, Ostrava - Hrabová, Paskovská 46, příspěvková organizace

Olomoucký kraj

Střední škola gastronomie a farmářství Jeseník
Střední škola gastronomie a služeb, Přerov, Šířava 7
Střední škola zemědělská a zahradnická, Olomouc, U Hradiska 4
Vyšší odborná škola a Střední škola automobilní, Zábřeh, U Dráhy 6
Základní škola a Mateřská škola Mutěnice, okres Hodonín
Základní škola a Mateřská škola Osek nad Bečvou, okres Přerov
Základní škola a mateřská škola Štíty, okres Šumperk
Základní škola a Mateřská škola Tovačov
Základní škola Brodek u Prostějova, příspěvková organizace
Základní škola Javorník, okres Jeseník
Základní škola Němčice nad Hanou, příspěvková organizace
Základní škola Plumlov, okres Prostějov, příspěvková organizace
Základní škola Šumperk, Sluneční 38
Základní škola Uničov, Haškova 211, okres Olomouc

Zlínský kraj

Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž
Základní škola a Mateřská škola Choryně, okres Vsetín, příspěvková organizace
Základní škola Hluk, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
Základní škola Hulín, příspěvková organizace