Další spokojený domov pro seniory

Přečtěte si krásnou referenci s poděkováním přímo od paní ředitelky domova pro seniory v Třebíči.

„Chtěla bych tímto poděkovat za spolupráci, kterou jsme s Vámi navázali díky pořízení interaktivního panelu ÁMOS. Tento panel jsme pro naše klienty pořídili asi před půl rokem a sami jsme s napětím očekávali, zdali a jak bude našimi klienti přijat. Po půl roce užívání musím konstatovat, že pořízení panelu bylo správné rozhodnutí. Panel byl instalován do místa, kde je velmi dobře viditelný a přístupný i pro klienty na vozíku. Velmi brzy připoutal pozornost nejen klientů, ale i jejich rodinných příslušníků. 

Díky naší kolegyni, která se průběžně věnuje vkládání aktuálních informací, mají naši klienti k dispozici plán akcí v domově a poté i pořízené fotografie. Pomocí panelu je možné prokliknout na webkamery města Třebíče, což zejména v období vánočních svátků bylo velmi atraktivní, neboť město bylo krásně vyzdobeno. Nejvíce oblíbené jsou odkazy na Seznam zprávy, předpověď počasí, virtuální návštěvy památek, ale také interaktivní hry. Náš panel se brzy naučili využívat i rodinní příslušníci, které zajímá například jídelníček, ale mohou si též nalézt jízdní řád. 

Velmi nás těší, že jsme mohli našim klientům zprostředkovat užívání moderních technologií, a že sami zjistili, že není důvod se bát, jelikož není co pokazit. Mohou tedy smysluplněji využívat svůj volný čas a zároveň si procvičit paměť i jemnou motoriku. 

Vzhledem k našim pozitivním zkušenostem bych závěrem vyslovila přání, aby tento skvělý projekt interaktivního panelu ÁMOS měl co nejvíce spokojených uživatelů!“

S pozdravem 

Kamila Krupičková, ředitelka 
Domov pro seniory Třebíč

Vloženo Od