Už 100 tisíc žáků má přístup k portálu ÁMOS vision

Překonali jsme hranici.

Překonali jsme magickou hranici! Už přes 100 tisíc žáků má přístup k interaktivnímu digitálnímu portálu ÁMOS vision. Celkem 177 škol a 102 tisíc žáků po celé České republice využívá v každodenním životě školy naše informační panely.  

Moderní digitální panely pomáhají školám dosáhnout na další metu vzdělávání plnou inovací, osvěty a inkluze. Jen jediným dotykem si může žák prohlédnout svůj rozvrh, jídelníček, nadcházející kulturní a sportovní akce, ale také se zapojit do aktivit například v oblasti prevence rizikového chování.

Jak nás zasáhla pandemie? Přestože byl rok 2020 kvůli pandemii Covid-19 opravdu nepředvídatelný, na prodeji panelů ÁMOS vision se to nijak zásadně neprojevilo. ÁMOSky totiž školám umožnily hbitě reagovat a zprostředkovávat informace srozumitelně a efektivně. V řádu několika hodin se na obrazovkách po školách rozsvítily videospoty s pravidly chování v ohledu na zdravotní opatření nebo také návody na správné mytí rukou.

V následujícím roce chceme nadále realizovat své ambiciózní vize a plánujeme se stále posouvat a rozšiřovat počet zapojených škol. Nadále budeme spolupracovat s odbornými garanty a pečlivě tvořit obsah, co má smysl. Sami jsme zvědaví, jaké nové hranice v tomto roce překročíme. 

 

Vloženo Od