Otestujte celou svou třídu! Třetí ročník největšího mezinárodního testování digitálních dovedností žáků a studentů je zde

Opět jsme se stali mediálním partnerem třetího ročníku IT Fitness Test, který hodnotí digitální dovednosti žáků a studentů. Na ÁMOSkách vyzýváme žáky a učitele k zapojení do tohoto projektu.

Jsme rádi, že jsme opět mediální partner třetího ročníku IT Fitness Test, největšího mezinárodního testování digitálních dovedností žáků a studentů v České republice. Tento test, pořádaný Asociací pro aplikovaný výzkum v IT (AAVIT) a Česko.Digital, je komplexní zkouškou digitálních kompetencí, která letos nově zahrnuje otázky týkající se umělé inteligence.

Na všech ÁMOSkách nyní pouštíme informativní spot, abychom podpořili zapojení žáků do tohoto důležitého projektu. Test je k dispozici online a zdarma až do října 2024 a jeho výsledky poskytují klíčové poznatky o úrovni digitálních dovedností nejen v Česku, ale i na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a na Ukrajině. Připojte se a podpořte rozvoj digitálních dovedností u vašich žáků a studentů!

Vloženo Od