ÁMOS podporuje Kolíčkový den

Kolíčkový den je sbírkou Nadace Jedličkova ústavu a má za cíl vybrat finanční prostředky na podporu dětí a mladých lidí s postižením a také šířit osvětu pro lepší komunikaci s lidmi s handicapem. Na ÁMOSkách jsme rádi tuto sbírku mediálně podpořili.

Opravdu si ceníme příležitosti, že jsme letos mohli přispět k úspěchu charitativní sbírky Nadace Jedličkova ústavu "Kolíčkový den", který jsme představili žákům na 350 školách s ÁMOSkou. Jsme nesmírně pyšní na to, že jsme mohli podpořit tak důležitý projekt na podporu dětí s postižením. S radostí oznamujeme, že díky vaší podpoře a participaci naších dotykových nástěnek měla charitativní sbírka krásný výsledek. Celkový výtěžek sbírky "Kolíčkový den" dosáhl více než 720 000 Kč! Tato částka bude použita na zlepšení života dětí s postižením. Každý, kdo se podílel na této skvělé akci, zaslouží velké díky. Vaše solidarita a dobročinnost vytvořily skvělou změnu.

Děkujeme Nadaci za důvěru a za to, že jsme mohli být součástí takové významné iniciativy. Jsme si vědomi síly komunity a vážíme si příležitosti podporovat tak inspirativní projekty.

 

Vloženo Od