Žáci už ví, kudy z nudy

Tipy na cestování, kalendář akcí či tematicky zaměřené speciály portálu Kudy z nudy. To vše mají k dispozici žáci, učitelé a návštěvníci škol na ÁMOSkách.

Od letošního školního roku ÁMOSky v rámci partnerství s Kudy z nudy umožňují pohodlně hledat tipy na výlety a kulturní akce z prakticky neomezené nabídky z celé České republiky. Mezi další výhody určitě patří, že si žáci mohou vybrat akce pouze ve svém kraji nebo typ aktivity, která je zajímá. Mohou se tak rychle a jednoduše inspirovat, jak trávit svůj volný čas a kam vyrazit. 

Ve škole tráví děti, učitelé, rodiče a další velkou část života. Kromě potřebného vzdělání tam získávají i inspiraci, jak se životem dál naložit nebo co podnikat ve volném čase. Právě tady je velký potenciál našeho portálu Kudy z nudy, který je plný aktuálních tipů na cestování a všeho, co s tím souvisí,“ říká ředitel České centrály cestovního ruchu – CzechTourism František Reismüller a dodává: „Zájem o cestovatelské tipy průběžně roste, od letošního ledna do října portál zaznamenal víc než 24 milionů návštěv, což je o 3 miliony víc než za celý loňský rok. Má víc než 100 tisíc registrovaných uživatelů a letos se dosud v rozeslalo víc než 3 milionů e-mailů s pravidelným newsletterem. Budeme moc rádi, pokud dostupnost unikátního Kudy z nudy na panelech ve školách povede k tomu, že ho jako průvodce pro cestování a volnočasové aktivity začnou automaticky brát žáci, učitelé i všichni, co školy navštěvují.
 
Celou tiskovou zprávu Czech tourism si můžete přečíst zde.

 

Vloženo Od